Avrupa Kargo İle 1 Günde Adresten Adrese Gönderi

Avrupa Kargo şirketi Almanya Hollanda Fransa Belçika İspanya İtalya İsviçre Danimarka Romanya Portekiz Rusya Macaristan Azerbaycan ve daha bir çok ülkeye express ve ekonomik hava yolu uçak kargo hizmetleri ile paket evrak taşımacılığı yapmaktadır.

Avrupa Kargo

Avrupa Kargo ülkelerine 1 günde Express servis ve Ekonomik gönderi servisiyle ise 2-3 günde göndericiden alıcıya teslim edilmektedir. Her gün binlerce kişiye Türkiye’den Avrupa ülkelerine evrak ve paket gönderi taşımacılığı yapan kaliteli şirketimizle günün her saati iletişim kurabilirsiniz. 0212 221 00 460538 255 22 22 numaralı telefonlardan ve operasyon@yurtdisikargo.org mail adresine e posta göndererek taleplerinizi iletebilirsiniz. Hava yolu kargo navlun fiyatı ve teslimat süreleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için hemen çağrı merkezini arayınız.

Almanya, Andorra, Arnavutluk, Azerbaycan, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, Çekya, Estonya, Ermenistan, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Birleşik Krallık, İrlanda, İzlanda, İsveç, İspanya, İsviçre, İtalya, Karabağ, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Moldova, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Ukrayna, Vatikan, Yunanistan ve Türkiye ülkeleri Avrupa kıtası üzerinde yer almaktadır. Bu ülkelere yurt içinden kargo gönderimi yapabilir ve ilgili ülkelerden Türkiye’ye kargo getirme işlemlerini hava yolu şirketimiz farkıyla deneyebilirsiniz. Bu konuda kapsamlı bilgiler için deneyimli operatörlerle kontak kurabilirsiniz.

Yurt dışı Avrupa ülkelerine kargo gönderimi yapacak olan kıymetli müşterilerimiz kargo bilgilerini eksiksiz ve sağlıklı bir şekilde operatöre iletmesi gerekmektedir. Kargo hangi ülkeden çıkacak, hangi ülke ve şehre teslim edilecek, içeriği nedir, kap ve adet sayısı, ölçü bilgileri, net ağırlığı ve iletişim bilgileri ile uzman yetkili arkadaşımıza bildirilmesi halinde çok kısa süre zarfı içerisinde hava yolu navlun fiyatı ve en hızlı teslimat sürelerini alacaktır. Tüm dünya ülkelerine kargo gönderme işlemleri konusunda eşsiz hizmetler sunan firmamız günün her saati sizden gelen talepler doğrultusunda iş hayatında faaliyet göstermektedir. Çok hızlı bir şekilde ve zaman hassasiyetli olarak acilen karşı adrese teslim edilmesi gereken evrak paket kutu koli bavul vb. gönderiler için hiç bekleme yapmadan şirketimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Sizler için daima en uygun fiyatları sunmanın yanı sıra, en hızlı teslimat süreleri ile tam zamanında teslimatta uzmanlaşmış bir ekiple sizlere bu servisleri sunmaktan ötürü haklı olarak gurur duymaktayız. Değerli, değersiz, büyük, küçük, ufak, tonajlı, ağır, hafif diye ayırt etmeksizin tüm evrak paketler aynı hizmeti görmektedir.

AVRUPA ÜLKELERİNE NELER GÖNDEREBİLİRİM?

Avrasya olarak tabi edilen Avrupa ülkelerine neler gönderebilirim? alt başlıklı makale altında sizlere bu konu hakkında tüm bilgileri aktarmaktayız. Evrak, dosya, zarf, belge, anahtar, pasaport, kimlik, kredi kartı, ehliyet, ilaç, tablet hap, perde, halı, deri, stor perde, telefon, tablet, bilgisayar, laptop, android uyumlu dokunmatik ekran akıllı cep telefonları, ev eşyaları, hediyelik eşya, zati kullanılmış ikinci el eşya, bagaj fazlası, makine ve makine parçaları, mutfak ekipman araç ve gereçleri, mobilya, halı, elektronik eşyalar, tekstil ürünleri, giysi, giyim, takım elbise, gelinlik, eşarp, baş örtüsü, kadın erkek çocuk giyim, tablo, ocak başı, dönerci ekipmanları, araç oto yedek parça, araba, motosiklet vb. dışında yanıcı/yakıcı/yasak ve Türk Ticaret Kanunları yasalarına aykırı olan hiç bir ürün ve mal taşımacılığı kabul edilmez. Lütfen taşınması yasak olan ürün ve mal grupları hakkında talepte bulunmayınız. Bu konuda daha kapsamlı bilgi öğrenmek için hemen arayın.

Her kutu, koli, bavul gibi içinde ürün bulunan paketler gönderici adresinden teslim alındıktan sonra işlem görmesi için merkez ofise getirilir. Burada ilk olarak yapılacak kontrol aşamasından sonra her hangi bir sorun ve sıkıntı görülmemesi durumunda gideceği ülkeye çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra ilk kalkış yapacak kargo uçağına nakledilir. İlgili ülkeye varan gönderi ise ilk olarak gümrük müşavirliği denetiminden geçiş yaparak ticari bir izlenim bırakmaması durumunda direk olarak yetkili acentemiz tarafından teslim alınır. Ve hiç bekletilmeden hızlı bir şekilde teslimatın gerçekleşeceği adrese ulaştırılır. İsim ve imza karşılığı alıcıya teslim edildikten sonra kime ve hangi saatte teslim edildiği bilgileri merkez ofise gönderilir. Merkez ofise ulaşan kargo akıbet bilgileri göndericiye kısa sms, telefon ve mail yoluyla bildirilir. Ayrıca web sitemizde yer alan kargo takip sorgulama aracından wybill numarasını yazarak enter a basmanız halinde an ve an tüm akıbetini yazılı ortamda sizlerde görebilirsiniz. Online fiyat al, kargo sorgulama ve kurye çağır gibi hususlardan 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz.

AVRUPA KITASI ÜLKELERİNE KARGO GÖNDERİMİ

Avrupa’ya Kargo Şirketi yurt dışı uçak kargo firmasının ilgili kıta üzerinde yer alan tüm ülke ve şehirlere hava yolu kargo gönderimi hizmetlerini kapsayan güvenli ve hızlı kargo taşımacılığıdır. Avrupa kıtası huzur evi gibidir, yaş ortalaması 65 yaş üzeridir. Sistemiyle, iklimiyle bitmiş bir kıtadır. Siyasetiyle, dünyaya bakışıyla bitmiş bir kıtadır. Yaş grubu çok fazla olan Avrupa vatandaşları yeni kan arayışındadır. Türkiye’den çıkan bütün paketler Almanya ülkesinde gümrükleme sorunları yaşanıyor. Avrasya olarak bilinen eski dünya kıtasının batısındaki büyük yarımada olan Avrupa, Sami dillerde Erep (yahut Irib) Güneşin Battığı taraf anlamına gelir. Fenikelilerden Yunanlılara geçen bu ad, Yunanca’da Europe olmuş ve Ege Denizi’ne göre batıda bulunan ülkelere bu ad verilmiştir. Avrupa, Afrika’nın kuzeyinde, Asya’nın batısında ve Atlas Okyanusu’nun doğusundadır ve bir yarımadadır.

Türkiye ile Almanya arasında ki kriz sebebiyle bu ülkenin yaptırımları ortaya çıkıyor. Bu da Türk sektöründe ki yurt dışı kargo göndericilerini oldukça zora sokmaktadır. Almanya gümrüğünde günlerce bekletilen sonra da gümrüklenen paketler zamanında teslim edilmiyor, gümrük müşavirliği bekleme sürelerine müdahale edemiyoruz. Sayın Merkel televizyona çıkıyor, sayın cumhur başkanımızla ters düştüğü an ertesi günü Türkiye’de Almanya’ya gümrükleme için giden kargolar açılıyor, inceleniyor ve Türklere haddinden fazla zorluk çıkartıyor. Artık yaşlı Avrupa Türklere karşı ne yapacaklarını şaşırmış durumda. Sayın Merkel daha doğrusu yaşlı beyin çökmüş Avrupa’da liderlik yapıp Türkiye’ye kafa tutmaya çalışıyor. Sırf kargo sektöründe değil tüm alanlarda Türklerin üzerine Avrupa olarak geliyorlar. Türkiye büyüyor, size mi büyüyor kendine büyüyor.

Aslında ülkemizde üçüncü hava limanın hayata geçirilmesi ve yakın zamanda dünya aktarım merkezi olacağının habercisi olarak gümbür gümbür gelmesi tabii ki Almanya ülkesini rahatsız edecektir. Fakat el elden üstündür diye ünlü bir ata sözümüz bulunmaktadır. Şimdi İstanbul üçüncü hava alanı dünya üzerinde gönderilen tüm paketleri en az iki saat daha erken gideceği ülke adresine gönderebilecektir. Dünyanın en büyük hava alanı olacak üçüncü hava limanı, ekonomik olarak çok büyük kazançlar elde ettirecektir. Avrupa ülkelerinin yaş ortalaması çok yüksek bir konuma geldiği için çalışma ve iş yapma gücü her geçen gün daha da azalmaktadır. Zaten pek çok büyük Avrupa ülkelerine Türklerin gösterdiği iş gücü ile ekonomilerine önemli derece de can vermektedir. Yani bu durumdan anlaşılacak en büyük bilgi tüm Avrupa’nın Türklere ve Türkiye ülkesine çok büyük ihtiyaçları olduğunu göstermektedir. Elli yılın üzerinde bir zaman diliminde hala Avrupa Birliği tam kapsamlı üye rolüne alınmayan ve kapıda bekletilen Türkiye son dönemde bu konuda Avrupa’nın bir karar vermesi gerektiği bir çok platformda açık bir dille belirtmiştir.

23 June 2017 / Acil Uçak Kargo

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır. Türkiye’den Yurt Dışına Kargo taşıması demek, insanın kişisel eşyalarının hızlı ve güvenilir bir şekilde belli bir yerden başka bir yere gönderimi demektir. Bu hizmetin asıl amacı, kısa bir zaman diliminde ve az maliyetle ulaştırılması gereken eşyaları başka bir yere taşımaktır. Kargonun kendi kelime anlamına bakıldığında ise yük anlamına gelmektedir. Kargo gönderimi yurt içi olabileceği gibi yurt dışına da yapılabilmektedir. Kısacası yurt içinden yurt içine, yurt dışından yurt dışına ve yurt dışından yurt içine gönderim yapabilmek için birçok seçenek vardır. Yurt dışına kargo taşımacılık yapan bir çok kargo firması bulunmaktadır. Tüm dünya ülkelerine olmak üzere bir çok seçenek vardır. İthalat ve ihracat servisleri de bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma seçeneklerine göre pahalı olarak bilinmesine rağmen son dönemlerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen taşımacılık sistemi olmuştur. Pahalılığına rağmen çok tercih edilmesinin en önemli sebebi alıcısına hızlı bir ulaşım hizmeti sağlamasıdır. Türkiye’den yollanan kargo taşımacılığının en önemli unsuru zaman faktörüdür. Alıcısına hızlı ulaşım sağlayan kargo şirketleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Yurtdışı kargo şirketleri uzun zamandan beri müşterilerine alternatif taşımacılık hizmetleri sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamakta hem de kendi ülkelerinin adından söz ettirerek ekonomilerine büyük katkılar sunmaktadır. Gönderimi yapılacak olan şeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat taşımacılığında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanında anlaşmalı hava yollarının fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kargo hizmeti sunan firmalar rekabet sağlamaktadır. Bu yüzden daimi bir hava yolu ile çalışmak ve uygun fiyatlar vermek firma açısından yararlı olacaktır. Firmalara uçak kargo talebi gönderdiğiniz zaman çok hızlı cevap alabilirsiniz. Müşteri hedef kitlesini mutlu etmek amacıyla çalışan firmalar daima tercih edilmişlerdir. Kazanma ilkesi ile çalışan firmalar daima alternatifler belirlemektedirler. Hızlı ve ekonomik servis için çaba göstermektedirler. Yasal olan her ürün için gönderim yapılabilmektedir. Yük taşımacılığı haricinde numune kargo, hediye kargo gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Gönderilecek ürün bir kilo veya yüklü miktarlarda bile olsa en uygun fiyatları alabilmek mümkündür. Evrak taşımacılığı da bir başka verilen hizmettir. Ticari amaçla veya bireysel amaçla olması önemli değildir. Yurt dışına hizmet veren kargo firmaları daima çözüm odaklıdır. Ayrıca evrak çıkışlarının sağlanabilmesi için proforma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Hava konşimentosu sayesinde evrak çıkışları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca gümrük takibine de tutulmaz. Çünkü tüm dünya ülkelerinde bulunan kargo acente firmaları, takiplerini anlaşmalı oldukları hava yollarının kendi sistemleri üzerinden yapmaktadırlar. Yurt dışı kargo firmalarının verdikleri hizmetler; ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune taşımacılığı, paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı gibi hizmetler vermektedirler. Yurtdışı kargo firmaları daima hızlı ve güvenilir taşımacılık ilkesini benimsemişlerdir. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışlarına da sahiptirler. Firma bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular. Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Türkiye'den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür. Firmamız Verdiği üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye’den tüm dünya ülkelerine için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dâhilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Yurtdışı kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

http://www.istanbulkargo.net/

Dini Sohbet İslami Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Türkiye Sohbet Sohbet Odaları Türk Chat Sohbet Sohbet Sohbet Et Türk Chat Sohbet İslami Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Mobil Chat Mynet Sohbet izmir escort kartal escort