En Hızlı Uçak Kargo

Hızlı Kargo şirketi olarak siz değerli müşterilere tüm dünya ülkeleri için vermekte olduğumuz uçak kargo hizmet bütünleri hakkında yıllardır bu sektörde lider bir firma olarak sizlere sunmaktan ötürü gurur duymaktayız. Hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içinde tüm müşterilere profesyonel hizmet anlayışı sunarak bu alanda en potansiyeli olan havacılık şirketlerinden biriyiz.

Her müşteri taşımacılık hizmeti aldığı firmanın uzman ve konusunda çok deneyimli olmasını isterler. Çoğu zaman umduğunu bulamayan müşteriler, firmamıza rastladığı an’dan itibaren her zaman umduğunu ve istediğini bulabilirler. Bizler bu işi sadece vermekte olduğumuz hizmetin hakkı olan kazanç için yapmamaktadır. Bizi seçen ve yıllardır firmamızla yurt içi ve yurt dışı gönderileri yapan müşterilerin hizmet kalite çıtasını her zaman yüksek tutarak beklediğinizden çok fazlasını sunmaktayız.

Firma olarak sürekli kendini yenileyen, güncel tutan, teknolojinin bütün nimetlerini en iyi şekilde kullanan, iç ve dış yazılım programlama işlemleriyle bir kargo taşımacılığından daha fazlasını ön plana çıkarmaktayız. İşine önem veren, sektör ahlakı son derece mümtaz olan Hızlı Uçak Kargo size özel sunduğu hizmetlerle çok cazip fırsatlar sunmaktadır. Yaz ayları için özenle hazırladığımız hava yolu kargo servis kampanyalarını incelemeden, diğer firmaları aramayınız. Rekabet gücü çok yüksek olan şirketimiz tüm hava yolu firmalarıyla yapmış olduğu iş birliktelikleri ve ortaklığıyla her zaman en iyi fiyatları sunabilmek için canla başla bu işe gönül vermektedir.

Neden Hızlı Kargo?

Kelime anlamından ortaya çıkan hız kelimesi tamamlayıcı olarak bakıldığı zaman hızlı olarak ön plana çıkmaktadır. Hızlı demek, en süratli, acil, hemen, an itibariyle ve daha bir çok kelimenin ortak anlamını sunmakta olan bir terimdir. Hızlı ve kargo kelimeleri birleşince ortaya kargo taşımacılığı yapan firmanın en hızlı şekilde bir adresten diğer bir adrese hava yolu taşımacılık hizmeti verdiğini belirtmektedir.

Piyasada farklı şekilde bu anahtar kelimeyi kullanan firmalar mevcuttur. Fakat hiç biri firmamız kadar kaliteli ve hızlı servisler sunmamaktadır. Bu konuda arama yapan bilinçsiz müşterileri aydınlatmak için makalemizde bu konuya ciddi bir yer vermeye karar verdik. Resmi hızlı kargo şirketini arayan ve kontak kurmak isteyen müşterilere şu bilgiyi vijdan rahatlığı ile vermekteyiz.

Hızlı kargo ile tabir edilen aramaların tek ve gerçek web sayfası yazının sonunda sizlerle paylaşılacaktır. Yurtdışı Kargo grup olarak firmamız bünyesine ait olan web sitelerini yakın zamanda sizlerle paylaşmak adına ara ara tanıtım mesajları yayınlayarak grup domainleri hakkında geniş kapsamlı bilgiler sunacağız. Bu konuda bizi takip ederek gerekli bilgi ve yenilikleri öğrenebilirsiniz.

Diğer Firmalardan Farkımız Nedir?

Müşterilerimizle kurmuş olduğumuz en güzel iletişim bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliktir. Her müşteriyle ayrı ayrı bire bir özel olarak ilgilenerek en iyi performanslarla karşı tarafa pozitif enerji vermekteyiz. Bütün hava yolu uçak kargo süreciyle en ince ayrıntısına kadar sık eleyip, ince dokuyan ekibimiz bu konuda işinin ehlidir.

Alternatif hava yolları ve havacılık birimleri ile yapılan iş birliktelikleri bizleri bu alanda rekabet gücü yüksek bir firma olarak göz önüne çıkarmaktadır. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki; hava kargo işinde zaman ve hız kadar verilen hizmet kalitesi de son derece önemlidir.

Firmamıza gelen yurt dışı gönderi kayıtları hakkında alternatif tüm hava yollarından fiyat teklifi alarak öncelikle sizin için en uygun fiyat veren servisi belirliyoruz. Daha sonra tarafınıza dönülerek tüm servis fiyatlarını iletiyoruz ve en uygun olanını belirtip size sunuyoruz. Fiyat ve servis sürelerinde mütabık kalınması halinde hemen kayıt açarak operasyon şemasını hazırlıyoruz. 24 saat bizi arayıp tüm müşterilerimiz bilgi alabilir. Diğer kargo firmalarına saat 17:00 dan sonra çağrı merkezlerine ulaşamazsınız. Lakin şirketimize 24 saat ulaşabilmeniz mümkündür.

İlk Defa Firmamızla İletişim Kuran Müşterilerin Dikkatine

Kurumsal firmalar, büyük ticaret haneler yurt dışına gönderilerini bilinçli bir şekilde yapmaktadır. Çünkü bu firmalar sürekli gönderi yaptıkları için prosedür ve işleyişi çok iyi bilmektedir. Fakat bilinçsiz müşteri ilk defa yurt dışına zarf paket hediye gibi bir şey göndereceği zaman nereyi arayıp, ne şekilde bilgi alacağını bilmemektedir. Biz bu makaleyi ilk defa gönderen sayın müşteriler için hazırladık. Umarım bu sunduğumuz makale sizler için çok yararlı olmuştur.

Bazı müşterilerimiz çağrı merkezini arayarak gideceği ülkeyi söyleyip kilosunun kaç lira olduğunu soruyor. Böyle bir hesaplama sistemi yoktur. 100 + üzeri dünya geneli net kilo fiyatları vardır. Fakat küçük paketlerde ölçü ve ağırlık verilmesi şarttır. Sistem 30 kiloya kadar otomatik fiyat vermektedir. 30 kilonun dışında ki gönderiler hava limanına teklif alınarak müşteriye iletilmektedir. Bu yüzden müşterilerimizden ricamız kilo fiyatı sorarken, kilo ve ölçü bilgilerini sağlıklı bir şekilde ekibimize iletilmelidir. Ekonomik uygun fiyat vermemiz açısından net bilgilerle bize ulaşırsanız daha hızlı, ekonomik ve doyurucu bilgi alabilirsiniz. Sektörde hız ve güven bakımından en iyi hizmetler uçak kargo servisleri ile sağlanmaktadır. Çok kısa sürelerde gönderiler bir adresten diğer adrese ulaştırılmaktadır.

Hacim Ağırlığı Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Hava yolu kargo gönderimi yapacak olan kıymetli müşteriler, fiyat hesaplaması ve hacim ağırlığı ölçümü hakkında bilgi sahibi olabilmeleri için bu başlık altında gereken bilgileri açıklamaktayız. Öncelikle gönderinin net ağırlığına bakılır ve ardından kargonun en, boy ve yükseklik ölçü bilgilerine bakılır. Ölçü bilgileri net olarak ortaya çıktıktan sonra hacim ağırlığına bakılması için rakamlar birbirleri ile çarpılarak 5000 rakamına bölünmesi sonucu esas olan hacim ağırlığını ortaya çıkarır.

Hacim ağırlığı denilince kargonun uçakta kapladığı yere denilmektedir. En x Boy x Yükseklik / 5000 << şablonuyla sizlerde kargo paketinizin hacim ağırlığını öğrenebilirsiniz. Bu çok basit bir işlemdir ve direk sonucu sizlerde kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Daha önce hava yolu kargo hizmetini kullanmayan bilinçsiz müşteriler hacim ağırlığı hesaplaması hakkında bilgi sahibi olmadıkları için bu yazımızda konuya geniş kapsamlı yer vermeyi uygun gördük. Aslında bu konuyu size güzel bir örnekle açıklamamız daha yararlı olacağı kanısına varıp aşağıda firmamızın hizmet verdiği bir örneği sunuyoruz;

Örnek; Türkiye’nin İstanbul şehrinden Amerika’nın Houston eyaletine kız arkadaşına hediye bir paket göndermek için bizi arayan müşterimiz paketin ağırlığının 10 kilogram olduğunu ve kolinin ebatlarının 30 * 50 * 50 olduğunu söyledi. Deneyimli ekibimizden Ramazan bey gönderinin hacim ağırlığını hesaplaması sonucunda 15 kiloya tekamül ettiğini müşteriye bildirdi. Hacim ağırlığı esasını bilmeyen müşteri iddaa ederek paketinin 10 kilo ağırlığında olduğunu ve 15 kilonun nereden çıktığını sordu. Sektöründe deneyimli olan ekip arkadaşımız güzel üslup ve nazik bir dille müşteriye hava yolu kargo taşımacılıkları da hem gönderinin net ağırlığına, hemde uçakta kapladığı yer bakımından hacim kilosuna bakılarak hangi ağırlık daha büyükse onun üzerinden işlem gördüğünü aktardı. Uzman arkadaşımız müşteriye bilgiyi sağlıklı ve net şekilde verdikçe karşı tarafın durumu kavraması çokta uzun sürmedi. 15 kilogram Ekonomik ve Express Amerika navlun maliyetleri müşteriye sunuldu ve teslimat süreleri hakkında geniş kapsamlı bilgiler verildi. Fiyatta ve teslim süresinde mütabık kalındı ve hemen kayıt oluşturuldu. İstanbul içi gönderi toplama aracımıza bilgiler ulaştırıldı. Hiç zaman kaybetmeden gönderici adresine ulaşan toplama aracımız, fatura ve imza karşılığı paketi teslim aldı. Ardından merkez ofise ulaştırılan gönderi işlem görmesi için öncelikle kontrol aşamasından geçirildi. Her hangi bir sorun teşkil edecek durum söz konusu olmadığı için ilk çıkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilmesi için çıkış belgeleri hazırlandı. Daha sonra ilgili ülkeye ulaştırmak için kargo uçağına yüklendi. Belirtilen destinasyona ulaşan gönderi gümrük memurlarının yapmış olduğu denetim ve kontrol aşamalarından sonra firmamız bünyesinde hizmet veren dağıtıcı firmaya teslim etti. Dağıtıcı acente şubemiz alıcı adrese hızlı ve güvenli bir şekilde isim imza karşılığı paketi teslim ettikten sonra merkez ofise teslim bilgilerini iletti. Süreç bu şekilde dinamik ekibimiz farkıyla yapılmıştır.

http://www.hizlikargo.net

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.

Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır. Türkiye’den Yurt Dışına Kargo taşıması demek, insanın kişisel eşyalarının hızlı ve güvenilir bir şekilde belli bir yerden başka bir yere gönderimi demektir. Bu hizmetin asıl amacı, kısa bir zaman diliminde ve az maliyetle ulaştırılması gereken eşyaları başka bir yere taşımaktır. Kargonun kendi kelime anlamına bakıldığında ise yük anlamına gelmektedir. Kargo gönderimi yurt içi olabileceği gibi yurt dışına da yapılabilmektedir. Kısacası yurt içinden yurt içine, yurt dışından yurt dışına ve yurt dışından yurt içine gönderim yapabilmek için birçok seçenek vardır. Yurt dışına kargo taşımacılık yapan bir çok kargo firması bulunmaktadır. Tüm dünya ülkelerine olmak üzere bir çok seçenek vardır. İthalat ve ihracat servisleri de bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma seçeneklerine göre pahalı olarak bilinmesine rağmen son dönemlerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen taşımacılık sistemi olmuştur. Pahalılığına rağmen çok tercih edilmesinin en önemli sebebi alıcısına hızlı bir ulaşım hizmeti sağlamasıdır. Türkiye’den yollanan kargo taşımacılığının en önemli unsuru zaman faktörüdür. Alıcısına hızlı ulaşım sağlayan kargo şirketleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Yurtdışı kargo şirketleri uzun zamandan beri müşterilerine alternatif taşımacılık hizmetleri sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamakta hem de kendi ülkelerinin adından söz ettirerek ekonomilerine büyük katkılar sunmaktadır. Gönderimi yapılacak olan şeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat taşımacılığında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanında anlaşmalı hava yollarının fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kargo hizmeti sunan firmalar rekabet sağlamaktadır. Bu yüzden daimi bir hava yolu ile çalışmak ve uygun fiyatlar vermek firma açısından yararlı olacaktır. Firmalara uçak kargo talebi gönderdiğiniz zaman çok hızlı cevap alabilirsiniz. Müşteri hedef kitlesini mutlu etmek amacıyla çalışan firmalar daima tercih edilmişlerdir. Kazanma ilkesi ile çalışan firmalar daima alternatifler belirlemektedirler. Hızlı ve ekonomik servis için çaba göstermektedirler. Yasal olan her ürün için gönderim yapılabilmektedir. Yük taşımacılığı haricinde numune kargo, hediye kargo gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Gönderilecek ürün bir kilo veya yüklü miktarlarda bile olsa en uygun fiyatları alabilmek mümkündür. Evrak taşımacılığı da bir başka verilen hizmettir. Ticari amaçla veya bireysel amaçla olması önemli değildir. Yurt dışına hizmet veren kargo firmaları daima çözüm odaklıdır. Ayrıca evrak çıkışlarının sağlanabilmesi için proforma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Hava konşimentosu sayesinde evrak çıkışları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca gümrük takibine de tutulmaz. Çünkü tüm dünya ülkelerinde bulunan kargo acente firmaları, takiplerini anlaşmalı oldukları hava yollarının kendi sistemleri üzerinden yapmaktadırlar. Yurt dışı kargo firmalarının verdikleri hizmetler; ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune taşımacılığı, paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı gibi hizmetler vermektedirler. Yurtdışı kargo firmaları daima hızlı ve güvenilir taşımacılık ilkesini benimsemişlerdir. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışlarına da sahiptirler. Firma bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular. Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Türkiye'den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür. Firmamız Verdiği üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye’den tüm dünya ülkelerine için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dâhilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Yurtdışı kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

http://www.istanbulkargo.net/