Fas İhracat, Türkiye’den Fas’a İhracat

Fas İhracat, Türkiye’den Fas’a İhracat

FAS İHRACAT

Türkiye’den Fas’a ihracat taşımacılığı yapmak isteyen şahıs ve firmalar web sitemiz üzerinden kaliteli ihracat şirketimize ulaşabilir ve gerekli bilgileri öğrenebilirler. İhracat taşımacılığı hizmetlerinde bilgili, tecrübeli ve konusunda uzman personelimiz ile günün her saati sizlere üst düzey servis kolaylıkları sağlamaktan mutluluk duymaktayız.

Fas İhracat olarak ilgili ülkeye ihraç mal ve ürün göndermek isteyen müşteriler firmamızı arayarak, ne tür bir gönderi yollamak istediğini belirtmesi halinde, deneyimli operatörlerimiz o mal üzerinden ihracat hizmet operasyonuna start verecektir. Yurt dışı ihracat gönderileri içerisinde bazı ürünlerin farklı şekilde işlem ve prosedürleri olmaktadır. Kimyasal ürünler, kozmetik ürünleri, soğuk zincir, gıda gönderileri, makina ve makina parçaları, tekstil ürünleri gibi farklı kategori mallar değişik prosedürler üzerinden Türkiye’den Fas’ta ki adresine teslim edilmektedir.

FAS’A İHRACAT GÖNDERİMİ YAPMAK ÇOK KOLAY!

Şirketimiz tüm yurt içinden Fas ülkesine yapmış olduğu ihracat gönderilerini hava yolu kargo uçağı kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu ihracat konusunda en hızlı, en güvenli ve en garantili olan taşımacılık birimidir. Fas ülkesine göndermeniz gereken her hangi bir ürün var ve karşı tarafta teslim edileceği adres firma fakat siz şirket değilseniz, yine de ihracat yapabilmeniz mümkündür. Fas İhracat Şirketi olarak kendi üzerimizden size bu hizmeti sağlıyoruz. Dış Ticaret şirketimizin satın alma gücünü en üst klasman hizmet kalitesi ile sizlere sunmaktayız.

Fas ülkesine ihracat gönderi taşımacılık hizmeti almanız halinde çok uygun fiyatlara Türkiye’den Fas’a her hangi bir ürünleri göndermeniz mümkündür. Uluslar arası kurye taşımacılığı, numune olarak tabir ettiğimiz hizmet gerçekten çok yüksek miktarda fiyatlar üzerinden yapıldığından, yüksek kilolar da mal göndermeniz halinde, çok uçuk ve kaçık ücretler karşınıza çıkabilir. Bu da sizi hava yolu taşımacılık hizmeti almaktan kaçırabilir. Böyle konularda firmamızı arayarak ihracat hizmet alabilmeniz halinde, çok makul fiyatlara gönderileri taşıtarak, en kısa süreler de ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İHRACAT NEDİR? İHRACAT NASIL YAPILIR?

Uluslar arası ihracat işlemlerinde gönderinin türüne göre evrak prosedürleri oluşmaktadır. Örneğin kimyasal madde, boya vs. gibi ürünler de MSDS formu gerekmektedir. Kısaca açıklamak gerekirse, MSDS formu; kimyasal maddelerin ne yoğunlukta olduğu, yanıcı madde sınıfına girip girmediği, içinde ki maddelerin özelliğini içeren ve hangi firma tarafından, ne şekilde üretildiğini belirten uluslar arası ticarette olması gereken 16 sayfalık İngilizce bir rapordur. Bu rapor öncelikle Türk Hava Yolları ihracat bölümüne tarafımızca gönderilmek suretiyle incelenmektedir.

THY bu raporu inceleyerek, taşınabilir yada taşınamaz demektedir. Taşınabilir onayı alındıktan sonra kilo fiyatı belirlenir, kilo fiyatı müşteri ile mütabık kalındıktan sonra kendisine talimatname gönderilir. Müşteri bu talimatnameyi eksiksiz olarak doldurmakla mükelleftir. Talimatname müşteri tarafından doldurulduktan sonra bize iletilir, elimize ulaşan maili hava yolu ihracat bölümüne gönderilir ve randevu alınır. Randevu alındıktan sonra hava yollarının belirlediği tarih ve saatte mal müşteri tarafından hava yolu antrepo bölümüne bırakılır.

Bu işlemler yapılmadıktan önce gönderici ve alıcının firma olması gerekmektedir. (Gümrük işlemleri açısından bu gereklidir) Fakat karşı taraf firma ama gönderici şahıs ise, bizim firmamız üzerinden karşı tarafa gönderim yapılabilir. Sizde takdir edersiniz ki; ihracat dendiği zaman müşterilerin kafası karışıyor, çok prosedürlü ve uğraştırıcı bir iş zannediyorlar. Lakin çok basit işlemlerle, şahıs olarak da firmamız üzerinden yurt dışına ihraç mal gönderimi yapması mümkündür.

FAS GIDA İHRACAT GÖNDERİMLERİ

Gıda gönderilerin de ki şartlar; Gıda üretim sertifikası gerekmektedir. Bazı durumlarda müşteri bu belgeye ulaşmakta zorluk çekmektedir. Ürünün markalı olması kaydı ile, gıda üretim sertifikası temin etmekteyiz. Yukarı belirttiğimiz üzere göndereceğimiz ilgili ülkedeki müşteri firma olması gerekmektedir.

Türkiye ayağında gönderici firma değil, şahıs ise bizim dış ticaret firmamız üzerinden rahatlıkla ihracat yapabilmektedir. Bunun için müşterinin yapması gereken göndereceği ürünün faturasını bize kesmesi gerekmektedir. Bunun sebebi kendisi firma olmadığı için, şahsi olarak ihracat yapamaz. Bize kesilen faturayı kendi ihracat firmamız üzerinden faturalandırarak ilgili ülkede ki firmaya rahatlıkla ihracat yapabilmekteyiz. Sebeplerinden bazıları Türkiye’de ihracat firmanız yoksa, gümrükçünüz yoksa, ihracat yapmanız mümkün değildir. Malı bize fatura ederek, mal sahibi gözükmemizi sağlamaktasınız. Biz de yasal olarak bu malı yurt dışında ki müşteriye kolaylıkla ihracat yapmaktayız.

Burada ki çözümümüz şudur; şahısta olsanız yurt dışına bizimle ihracat yapabilirsiniz. Normal kargolama 150 kg. sınırını aşmadığı için, 300/400 kg bir yükünüzü Euro üzerinden göndermek zorunda kalıyorsunuz. Bu da maliyetinizi oldukça yükseltiyor. Oysa ihracat dolar üzerinden yapılmaktadır. Burada sunduğumuz hizmet siz değerli müşterilerin mağduriyetini gidermek için yapılmış bir projedir.

FAS SOĞUK ZİNCİR İHRACAT GÖNDERİMİ

Bazı ürünler soğuk zincir gitmek zorunda kalıyor, bunlar da bozulabilir ürünler kategorisin de değerlendirilir. Bu tür ürünlerin taşımacılığı kargolama, depolama, soğutma sistemleri dahilinde yapılmaktadır. Siz sadece göndereceğiniz ürünün raf ömrü ve soğukluk derecesini bize belirtmeniz yeterlidir. Bu bilgileri Türk Hava Yolları ile paylaşıp, uygun servis ve uçak sağlanarak, bozulabilir ürünleri derecesinde ve dondurucular da operasyon yapılarak, hızlı bir şekilde yakın tarihlere randevu alınmaktadır.

Soğuk zincir taşımacılığında bazı prosedürler vardır, bunlar bir tanesi; ürünüm bozulursa ne yapabilirim? Hava yolunun belirttiği saat ve tarihte antrepoya indirdiğiniz malın soğukluk derecesini belirterek o derece üzerinden kargo yapıldığı takdirde ilgili ülkeye o soğukluk derecesinde kargolama yapılarak teslim edilmektedir. Bu taahhüt uçağın ilgili ülkeye indiği takdirde bitmektedir. Bunun sebebi hızlı bir şekilde soğuk zincir olarak gönderilen bir ürün karşı alıcı tarafından gümrük işlemleri yapılmayıp mal depoda bekletilir ise, kurumumuz doğabilecek hasarlardan sorumlu değildir.  

FAS MAKİNA İHRACAT GÖNDERİMİ

Yurt dışına makine gönderilerin de dikkat edilmesi gereken hususlar; Makine içerisinde yanıcı madde, benzin, mazot, motor bölümünde yağların boşaltılması gerekmektedir. Makine akü ile çalışıyor ise akü kutup başlarının sökülmesi ve üzerinde hiç bir enerji veren olgunun olmaması gerekmektedir. Paketlemesinin palet olarak yapılması, palet ölçülerinin en/boy/yükseklik olarak verilmesi ve tartıldıktan sonra kantar fişi ile bildirilmesi gerekmektedir. 

FAS KIRILACAK EŞYA İHRACAT GÖNDERİMİ

Kırılacak eşya prosedürün de Türk Hava Yolları kargonun paketlenmesini yetersiz bulması halinde, kargoyu uçurmaz. Kendi bünyesinde bulunan paketleme bölümünde kargoyu standart bir şekilde paketlemesini yaptıktan sonra gönderici firmaya faturalandırır. Bu tarz ikinci el ve sıfır ihracat gönderileri de hassas eşya statüsüne girdiğinden dolayı öncelik olarak kargonun güvenliği ve paketlenmesi incelenmektedir. Bu ürün sıfır ve ikinci el olması bir şeyi değiştirmez, paketlemenin standart, güvenilir ve sağlam olması gerekmektedir. Bu tür taşımalarda çok şikayet geldiğinden dolayı kırılacak eşya ürünlerin de paketleme garantili bir şekilde yapılmadan, THY işlem yapmaz. Bu konuda şirketimiz deneyimli operatörleri tarafında geniş kapsamlı bilgi almanız mümkündür.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır. Türkiye’den Yurt Dışına Kargo taşıması demek, insanın kişisel eşyalarının hızlı ve güvenilir bir şekilde belli bir yerden başka bir yere gönderimi demektir. Bu hizmetin asıl amacı, kısa bir zaman diliminde ve az maliyetle ulaştırılması gereken eşyaları başka bir yere taşımaktır. Kargonun kendi kelime anlamına bakıldığında ise yük anlamına gelmektedir. Kargo gönderimi yurt içi olabileceği gibi yurt dışına da yapılabilmektedir. Kısacası yurt içinden yurt içine, yurt dışından yurt dışına ve yurt dışından yurt içine gönderim yapabilmek için birçok seçenek vardır. Yurt dışına kargo taşımacılık yapan bir çok kargo firması bulunmaktadır. Tüm dünya ülkelerine olmak üzere bir çok seçenek vardır. İthalat ve ihracat servisleri de bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma seçeneklerine göre pahalı olarak bilinmesine rağmen son dönemlerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen taşımacılık sistemi olmuştur. Pahalılığına rağmen çok tercih edilmesinin en önemli sebebi alıcısına hızlı bir ulaşım hizmeti sağlamasıdır. Türkiye’den yollanan kargo taşımacılığının en önemli unsuru zaman faktörüdür. Alıcısına hızlı ulaşım sağlayan kargo şirketleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Yurtdışı kargo şirketleri uzun zamandan beri müşterilerine alternatif taşımacılık hizmetleri sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamakta hem de kendi ülkelerinin adından söz ettirerek ekonomilerine büyük katkılar sunmaktadır. Gönderimi yapılacak olan şeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat taşımacılığında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanında anlaşmalı hava yollarının fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kargo hizmeti sunan firmalar rekabet sağlamaktadır. Bu yüzden daimi bir hava yolu ile çalışmak ve uygun fiyatlar vermek firma açısından yararlı olacaktır. Firmalara uçak kargo talebi gönderdiğiniz zaman çok hızlı cevap alabilirsiniz. Müşteri hedef kitlesini mutlu etmek amacıyla çalışan firmalar daima tercih edilmişlerdir. Kazanma ilkesi ile çalışan firmalar daima alternatifler belirlemektedirler. Hızlı ve ekonomik servis için çaba göstermektedirler. Yasal olan her ürün için gönderim yapılabilmektedir. Yük taşımacılığı haricinde numune kargo, hediye kargo gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Gönderilecek ürün bir kilo veya yüklü miktarlarda bile olsa en uygun fiyatları alabilmek mümkündür. Evrak taşımacılığı da bir başka verilen hizmettir. Ticari amaçla veya bireysel amaçla olması önemli değildir. Yurt dışına hizmet veren kargo firmaları daima çözüm odaklıdır. Ayrıca evrak çıkışlarının sağlanabilmesi için proforma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Hava konşimentosu sayesinde evrak çıkışları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca gümrük takibine de tutulmaz. Çünkü tüm dünya ülkelerinde bulunan kargo acente firmaları, takiplerini anlaşmalı oldukları hava yollarının kendi sistemleri üzerinden yapmaktadırlar. Yurt dışı kargo firmalarının verdikleri hizmetler; ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune taşımacılığı, paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı gibi hizmetler vermektedirler. Yurtdışı kargo firmaları daima hızlı ve güvenilir taşımacılık ilkesini benimsemişlerdir. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışlarına da sahiptirler. Firma bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular. Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Türkiye'den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür. Firmamız Verdiği üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye’den tüm dünya ülkelerine için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dâhilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Yurtdışı kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

http://www.istanbulkargo.net/

kurtkoy escort