Hırvatistan Uçak Kargo

Hırvatistan Uçak Kargo

HIRVATİSTAN AVRUPA BİRLİĞİ 

Hırvatistan, resmî adıyla Hırvatistan CumhuriyetiAvrupa‘da Orta AvrupaBalkanlar ve Akdeniz‘in kesişme noktasında bulunan üniter demokratik bir parlamenter cumhuriyet. Başkenti aynı zamanda en büyük kenti Zagreb olan devlet, başkentin dışında 20 idari bölgeye bölünmüştür. Hırvatistan kıtasal alanı ve binden fazla adasıyla 56.594 km²’lik bir yüz ölçümüne sahiptir. Ülkenin 4,29 milyonluk nüfusunun büyük çoğunluğu Hırvat‘tır ve en büyük din Katolikliktir. Türkiye’den Hırvatistan’a, Hırvatistan’dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak artık çok kolay, hava yolu kargo taşıma şirketimizi hemen arıyorsunuz, kargo gönderinin tüm bilgilerini eksiksiz şekilde operasyon merkezimize iletiyorsunuz, çok kısa sürede fiyat tarifesi ve teslimat süresi alıyorsunuz. Ücrete mütabık kalındığı takdirde yurtdışı kargo süreci an itibariyle başlıyor, siz arkanıza yaslanırken tüm süreçle deneyimli ve uzman ekibimiz ilgileniyor.

HIRVATİSTAN UÇAK KARGO GÜVENLİDİR

Hırvatistan ekonomisinin büyük bölümü tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Ülkemizden pek çok iş adamının Hırvatistan ülkesinde bir çok yatırımları bulunmaktadır, bu nedenle Hırvatistan’a kargo gönderimi ve Hırvatistan’dan kargo getirimi çok aktif bir şekilde yapılmaktadır. Durum böyle olunca çok hızlı ve acil gönderilmesi gereken gönderiler hava yolu kargo seçeneğiyle hızlı ve güvenli bir şekilde göndericiden alıcıya isim imza karşılığı ulaştırılmaktadır. Hırvatistan uçak kargo hizmeti, son dönemde bu ülkeye yatırımı olanlar tarafından çok sayıda kullanılmış, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti çok benimsenmiştir. Firmamıza Hırvatistan hava kargo gönderileri hakkında pek çok teşekkür iletileri ulaşmakta, bizde şirket olarak bu yönde ki hizmet seçeneğimizi çok uygun fiyatlarla ve en hızlı teslimat süreleriyle yapmaktayız. Hırvatistan ülkesi, yurdumuz gibi cumhuriyetle yönetilen bir devlettir. Bu nedenle ülkemizden Hırvatistan’a giden gönderiler ilgili ülkenin gümrüğünde çoğu zaman takılmadan adresten adrese teslim sorunsuz şekilde olmaktadır. Hırvatistan uçak kargo servisi ile Hırvatistan’dan dış ülkelere pamuk, el sanatları ürünleri, tekstil ürünleri ve çimento en çok ihraç edilen mallar arasında ilk sıraları almaktadır. Tüm dünya ülkelerine kargo gönderimi sektörü içinde lider firma olan Yurtdışı Kargo tüm gönderileri en güvenli, hızlı ve ekonomik şekilde adresine ulaştırmak amacıyla Hırvatistan Uçak Kargo Taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. 

Türk havacılık kargo sektörünün en prestijli şirketlerinden Yurtdışı Kargo da en önemli hizmet ülkelerinden biri olarak gördüğü Hırvatistan odaklı uçak kargo faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Yurtdışı Kargo temel ilkeler üzerinde kurulmuş saygın ve kaliteli bir hava yolu kargo şirketidir. Müşteri memnuniyeti, müşteri hakları, müşteri hukukları ve müşteri sadakati temel ilkeler olarak esas alınmaktadır. Uygun fiyatlar ile deneyimli personellerimiz aracılığı ile tüm Hırvatistan Hava Kargo ihtiyaçlarınıza özel, alternatif ve uygun çözümler sunabilmekteyiz. Vatandaşlarımız Hırvatistan ülkesine son yıllarda pek çok gönderim yapmaktadır, bizde Yurtdışı Kargo şirketi olarak tüm vatandaşlarımıza bu hizmeti çok kapsamlı bir şekilde sunmanın mutlululuğunu yaşamaktayız. Bundan 10 – 15 sene öncesine kadar Hırvatistan ve bu ülke kıtasında ki tüm ülkelere kargo gönderileri çok zorluklarla yapılmaktaydı, teknolojinin gelişmesiyle beraber artık tüm dünya ülkelerine sanki yurt içinde bir şehirden diğer bir şehre kargo gönderimi yaparmış gibi rahatlıkla kargo gönderimleri ve kargo getirmeleri yapabilir, şirketimizi arayarak Hırvatistan Uçak Kargo hizmeti hakkında daha geniş kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.

HIRVATİSTAN KARGO EN UYGUN MALİYETLERE YÜKÜNÜZÜ TAŞIR

Hırvatistan Kargo önderliğinde gerçekleşen Hırvatistan uçak kargo ile tüm acil gönderileri veya sabit gönderileri uçak kargo hizmet seçenekleri ile çok kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hırvatistan Kargo yurt dışına veya yurt içine transfer nakliye edilecek kargonun gidiş güzergahı, kendi/hacim ağırlığı ve süresine göre daima en uygun planlamayı yaparak çalışan bir şirkettir. Hırvatistan Kargo sizin bütün kargo ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçenekleri ile uçak kargo hizmetinden faydalanmanızı hedefleyen kurumsal bir firmadır. Yaratıcı, kullanışlı, daima seçilen, hizmette sınır tanımayan, her aradığınızda bir muhattap bulabileceğiniz ve kurumsal çözümleri ile her sezon aklınızdaki her projelerinizi hayata geçirmenizde size yardımcı hem el ayak olmaktadır. Kısacası biz siz olmanın ve tüm kargo gönderilerinizi taşımanın tüm keyfini yaşamaktayız.

Hırvatistan acil kargo şirketine hem telefon yoluyla hem de web sayfamız üzerinde ki talep formları yardımıyla çok kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kargo bilgilerini eksiksiz yapmanız halinde çok kısa süre içerisinde fiyat teklifi ve teslimat süresi ile geri dönüş alabilirsiniz. Hırvatistan’a göndermeniz gereken çok acil bir gönderi var ve de nasıl göndereceğim diye mi düşünüyorsunuz? Hırvatistan Kargo şirketimizle tanışın, aklınızda ki bu tür karmaşık sorunlar giderilsin, bizimle yapacağınız gönderilerde hem bütceniz önemli ölçüde rahatlamakta, hemde en hızlı teslimat süreleri verilmektedir. Bugüne kadar Hırvatistan ülkesine binlerce evrak, yüz binlerce koli ve paket gönderimi yapan dev firmamız size bu konuda en iyi kargo hizmeti sunacaktır.

HIRVATİSTAN KARGO RAKİP TANIMAZ

Hırvatistan ülkesi yerleşik hayat sürerler ve çok az sayıda Hırvatistanlı göçebe vardır. Devletin yüksek idari organları, Danışma Meclisi ve Başkanlık Konseyidir. Danışma Meclisi üyelerinin çoğu doğrudan doğruya halk tarafından seçilir. Hırvatistan’dan Türkiye’ye kargo gönderme hizmeti size bir telefon kadar yakındır. Firmamızın Hırvatistan ülkesinde çok geniş bir acente ağı bulunması sayesinde hem Hırvatistan’dan Türkiye’ye, hemde Türkiye’den Hırvatistan’a yapılan gönderilerde hiç bir sorun ve sıkıntı yaşanmaz. Siz firmamıza kargo talebinizi iletirsiniz, şayet yapacağınız gönderi Türkiye’den Hırvatistan’a çıkışlı kargo gönderimi ise; gönderi yapılacak paket veya evrak İstanbul içinde ki bir semtteyse, çok hızlı bir şekilde gönderi toplama aracımız kapınıza kadar gelerek gönderiyi teslim alır, gönderi alımları firmamız kapsamı içinde ücretsiz olmaktadır. Kapı adresinizden teslim alınan gönderi İstanbul merkez ofisimiz deposuna getirilir, burda yapılacak gerekli kontrollerin ardından herhangi bir eksiklik ve sorun olmaması suretiyle gönderinin çıkış belgeleri hazırlanır. Çıkış belgeleri hazırlanan gönderi ilgili ülkeye gidecek ilk tarifeli kargo uçağımıza sevkedilir, hızlı ve güvenli bir şekilde Hırvatistan hava limanına ulaşan gönderiler, Hırvatistan’da ki yetkili acentemiz aracılığı ile teslim alınır. Gönderiyi teslim alan acentemiz hiç zaman kaybetmeden Hırvatistan’da ki adresine kapı teslimatı yapmaktadır. Gönderi teslimatının ardından Hırvatistan acentemiz gönderi teslim bilgilerini operasyon merkezimize iletir, merkez ofisimizde ki operatörlerimiz ise göndericiyi; telefon, kısa sms yada mail yoluyla anında bilgilendirmektedir.

Hırvatistan uçak kargo hizmetleri için doğru ve düzgün bir firma seçimi çok önemlidir. Ülkemizde henüz yeni yaygınlaşan uçak kargo hizmeti özellikle Avrupa’da uzun yıllardır tercih edilmektedir. Hırvatistan Kargo zamandan tasarruf sağlayan uçak kargo hizmetinin tüm aşamalarını gerçekleştiren deneyimli ve uzman bir hava yolu kargo şirketidir. Hırvatistan Kargo en temel hizmet alanı olarak sunduğu hava kargo, ekonomik, güvenli, daima sorunsuz, hizmette sürekliliği olan, her yönüyle sizi düşünen, kaliteyi benimseyen ve süratli yapısı ile diğer kargo alternatiflerine göre daima bir adım öndedir.

Hırvatistan Kargo her zaman siz değerli müşterilerimizin memnun kaldığı hava kargo taşıma operasyonları düzenlemekte, her zaman kargonuza öncelik vererek yaşamını sürdürmektedir. Bizim için en küçük paketten, en yüksek tonajlı mallara kadar tüm gönderiler aynı eş değeri görmektedir. Asla gönderi küçük, büyük diye ayrım yapılmaz ve tüm gönderilere eşit konumda bakılmaktadır. En uygun fiyat tarifemiz ile de diğer firmalara nazaran çok çok ucuz fiyatlar vermekteyiz, lütfen bizden fiyat teklifi almadan diğer firmaları aramayınız. Hırvatistan Kargo bu konuda sektörün her aim lokomotifi olmuştur.

HIRVATİSTAN ŞIK HAVA LİMANLARI

Hırvatistan; modern, üst düzey, gösterişli, mükemmeli seven, her bölgeye hitap eden, şık, teknolojik alt yapısı sağlam hava alanları ile taşımacılık anlamında her ihtiyaca çözüm üreten kompleks bir yapıya sahiptir. Zagrep, Zadar, Split, Solin, Rijeka, Gospic, Knin gibi popüler şehirlerde bulunan hava alanlarının dışında bir çok şehirde son derece modern hava alanları bulunmaktadır. Hırvatistan Uçak kargo hizmeti veren şirketler arasında ilk tercih edilen firma konumuna gelen Hırvatistan Kargo olarak biz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız, bundan kesinlikle şüpheniz olmasın.

Bizimle tek bir sefer bile yapacağınız kargo gönderiminde kalitemizin farkına varacaksınız. Bizimle tüm gönderileriniz bulutların üstünde güvenle ilgili ülkede ki adresine ulaşmak için uçmaktadır. Sunduğumuz bu eşsiz uçak kargo hizmetinde herhangi bir kilogram sınırlaması ya da boyut sınırlaması asla yoktur. Kargonun ağırlığı da, büyük ya da küçük konumu da tamamen siz değerli müşterilerimizin isteği ile hava kargo operasyonuna tabi tutulmaktadır.

Sizde Hırvatistan Kargo Şirketi ile irtibata geçebilir, tüm kargo gönderi taleplerinizi iletebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır. Türkiye’den Yurt Dışına Kargo taşıması demek, insanın kişisel eşyalarının hızlı ve güvenilir bir şekilde belli bir yerden başka bir yere gönderimi demektir. Bu hizmetin asıl amacı, kısa bir zaman diliminde ve az maliyetle ulaştırılması gereken eşyaları başka bir yere taşımaktır. Kargonun kendi kelime anlamına bakıldığında ise yük anlamına gelmektedir. Kargo gönderimi yurt içi olabileceği gibi yurt dışına da yapılabilmektedir. Kısacası yurt içinden yurt içine, yurt dışından yurt dışına ve yurt dışından yurt içine gönderim yapabilmek için birçok seçenek vardır. Yurt dışına kargo taşımacılık yapan bir çok kargo firması bulunmaktadır. Tüm dünya ülkelerine olmak üzere bir çok seçenek vardır. İthalat ve ihracat servisleri de bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma seçeneklerine göre pahalı olarak bilinmesine rağmen son dönemlerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen taşımacılık sistemi olmuştur. Pahalılığına rağmen çok tercih edilmesinin en önemli sebebi alıcısına hızlı bir ulaşım hizmeti sağlamasıdır. Türkiye’den yollanan kargo taşımacılığının en önemli unsuru zaman faktörüdür. Alıcısına hızlı ulaşım sağlayan kargo şirketleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Yurtdışı kargo şirketleri uzun zamandan beri müşterilerine alternatif taşımacılık hizmetleri sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamakta hem de kendi ülkelerinin adından söz ettirerek ekonomilerine büyük katkılar sunmaktadır. Gönderimi yapılacak olan şeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat taşımacılığında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanında anlaşmalı hava yollarının fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kargo hizmeti sunan firmalar rekabet sağlamaktadır. Bu yüzden daimi bir hava yolu ile çalışmak ve uygun fiyatlar vermek firma açısından yararlı olacaktır. Firmalara uçak kargo talebi gönderdiğiniz zaman çok hızlı cevap alabilirsiniz. Müşteri hedef kitlesini mutlu etmek amacıyla çalışan firmalar daima tercih edilmişlerdir. Kazanma ilkesi ile çalışan firmalar daima alternatifler belirlemektedirler. Hızlı ve ekonomik servis için çaba göstermektedirler. Yasal olan her ürün için gönderim yapılabilmektedir. Yük taşımacılığı haricinde numune kargo, hediye kargo gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Gönderilecek ürün bir kilo veya yüklü miktarlarda bile olsa en uygun fiyatları alabilmek mümkündür. Evrak taşımacılığı da bir başka verilen hizmettir. Ticari amaçla veya bireysel amaçla olması önemli değildir. Yurt dışına hizmet veren kargo firmaları daima çözüm odaklıdır. Ayrıca evrak çıkışlarının sağlanabilmesi için proforma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Hava konşimentosu sayesinde evrak çıkışları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca gümrük takibine de tutulmaz. Çünkü tüm dünya ülkelerinde bulunan kargo acente firmaları, takiplerini anlaşmalı oldukları hava yollarının kendi sistemleri üzerinden yapmaktadırlar. Yurt dışı kargo firmalarının verdikleri hizmetler; ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune taşımacılığı, paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı gibi hizmetler vermektedirler. Yurtdışı kargo firmaları daima hızlı ve güvenilir taşımacılık ilkesini benimsemişlerdir. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışlarına da sahiptirler. Firma bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular. Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Türkiye'den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür. Firmamız Verdiği üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye’den tüm dünya ülkelerine için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dâhilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Yurtdışı kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

http://www.istanbulkargo.net/