SUUDİ ARABİSTAN KARGO ŞİRKETİ

Suudi Arabistan Kargo her zaman ilaç gibi hava yolu kargo firmasıdır. Müşterilerine daima çözüm üretir, sorun ve sıkıntılı kargo gönderilerini bile, hızlı ve güvenli hizmet anlayışıyla göndericiden alıcıya güvenle ulaştırır. Biz firma olarak sorun değil, hep çözüm odaklı hizmetler üretiyoruz.

Suudi Arabistan Uçak Kargo

SUUDİ ARABİSTAN UÇAK KARGO

Suudi Arabistan Kargo her zaman ilaç gibi hava yolu kargo firmasıdır. Müşterilerine daima çözüm üretir, sorun ve sıkıntılı kargo gönderilerini bile, hızlı ve güvenli hizmet anlayışıyla göndericiden alıcıya güvenle ulaştırır. Biz firma olarak sorun değil, hep çözüm odaklı hizmetler üretiyoruz.

Suudi Arabistan Uçak Kargo hizmetini dileyen bireysel olarak, dileyen kurumsal olarak alabilmektedir. Suudi Arabistan hava yolu taşımacılığı, sizin çıkarlarınız doğrultusunda size en uygun maliyetleri ve en hızlı teslimat sürelerini tarafınıza sunmaktadır. Suudi Arabistan Kargo şirketinin merkez ofisi İstanbul Yeşilköy semtinde bulunmaktadır. Merkez ofis dışında, hem Avrupa yakasında hemde Anadolu yakasında şubelerimiz bulunmaktadır. Türkiye içerisinde pek çok şehirde de şubelerimiz bulunmaktadır. Türkiye içerisinde şubelerimiz bulunan şehirler sırasıyla şunlardır; Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Trabzon, Bodrum, Muğla, Dalaman, Eskişehir, Manisa, Balıkesir, İzmir, Sakarya, Uşak, Bursa, Sivas, Yozgat, Sinop, Rize, Samsun, Giresun, Erzurum, Erzincan, Elazığ, Van, Muş, Tunceli, Bingöl, Mersin, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Bitlis, Siirt, Şırnak, Hakkari gibi pek çok şehirlerimiz de bünyemize bağlı şubelerimiz mevcuttur. Bu şehirlerden Suudi Arabistan‘a yapılacak kargo gönderimleri öncelikle İstanbul merkez ofisimize gelmelidir, çünkü tüm kargo çıkışları İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır.

SUUDİ ARABİSTAN HAVAYOLU KARGO HİZMETİ

Suudi Arabistan Hava Kargo hizmeti ile Türkiye’den Suudi Arabistan‘a, Suudi Arabistan‘dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapabilmeniz için, tüm gönderi bilgilerini eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunmamız gerekmektedir. Kargo gönderi bilgileri şu şekilde sıralanmaktadır; Gönderi yapılacak çıkış ve varış ülkeleri, gönderinin net kendi ağırlığı, gönderi içeriği, gönderi adet sayısı, gönderi en-boy-yükseklik ölçü bilgileri, gönderi yapılacak tarih gibi bilgileri eksiksiz bir şekilde operasyon merkezimize ulaştırmanız halinde çok kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu bilgileri dilerseniz telefon yoluyla, dilerseniz web sayfamız üzerinde ki talep formları yardımıyla bilgileri şirketimize iletebilirsiniz. Merkez ofisimizde ki deneyimli Suudi Arabistan Kargo ekibimiz, her ay düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır. Sizlere daima daha iyi hizmet verebilmek için hem sürekli personelimizi eğitmekteyiz, hem teknolojiyi yakında izleyerek takip ediyoruz, hem alt yapımızı sürekli güçlendirerek en kaliteli hizmet servisini sunuyoruz. Türkiye – Suudi Arabistan ve Suudi Arabistan Türkiye arasında kurduğumuz kargo taşımacılık ağıyla sizlere en kapsamlı gönderi hizmetlerini vermekteyiz. Suudi Arabistan Kargo iletişim stratejileri geliştirip, bu hizmeti sizlerin hayal gücü, beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümlemektedir.

 Suudi Arabistan Uçak Kargo firması için hiç bir gönderi sınıfı yoktur, küçük yada büyük diye ayırt edilmeden her türlü taşınabilir gönderi firmamız güvencesiyle taşınmaktadır. Hiç bir zaman gönderi ayrımı yapmayan uzman firmamız için tüm gönderiler aynı eş değeri görür ve size tüm kolaylıklar sağlanır.

 Suudi Arabistan Kargo hayatın her köşesinde size yardımcı olabilmektedir. Yurt dışında ki sevdiklerinize, yurt dışında bulunan müşterilerinize sürekli ürün veya hediye gönderebilirsiniz. Suudi Arabistan Kargo şirketimiz hiç bir aracı firma kullanmadan kendi imkan ve alt yapısı ile sizin direk muhattabınız olur. Ve hiç bir zaman sizi başka birim ve şirketlerle muhattap ettirmez. Tüm kargo sürecini İstanbul merkez ofisinde yürütür.

SUUDİ ARABİSTAN ADRESTEN ADRESE KARGO SERVİSİ

Suudi Arabistan Kargo hem Türkiye içinde hem de Suudi Arabistan içerisinde toplama araçları ile kapı adresinizden gönderileri, isim ve imza karşılığı teslim alır. Bu alımlar her zaman ücretsiz ve firmamızın size sağladığı en büyük kolaylıkların başında gelmektedir. Suudi Arabistan ülkesi; kültürel yapısı, politik ve jeolojik konumu, dünya üzerinde ki önde gelen yapısı, başarılı bir devlet olması, gelişmiş hava alanları, hükümetin ve milletinin güçlü olması, ihracat ve ithalat taşımacıklarına önem veren yapısı ile diğer ülkelere parmak ısırtan güçlü bir yapısı vardır. Pek çok şehrinde hava limanları bulunması da ne kadar büyük bir ülke olduğunu ekonomik anlamda da ortaya koymaktadır. Suudi Arabistan Kargo tarafından sunulan SUUDİ ARABİSTAN UÇAKLA HAVA YOLU KARGO hizmetine güvenen tüm müşterilerimiz gönderilerini emin ellere teslim etmektedir. Firmamızın rekabetçi fiyat tarife politikası, transit anlamda sunulan en hızlı teslimat süreleri, deneyimli ve uzmanlaşmış personelinin sizinle ilgili olması, sorunsuz ve sıkıntısız yapılan kargo operasyonları, 7 gün 24 saat her arama yaptığınızda sizinle ilgilenen bir personelin bulunması, tüm ödemeleriniz de size sağlanan kolaylıklar, gönderinin an an durum teyidi ve gönderi hakkında bilgilendirilmesi gibi profesyonel anlamda kaliteli hizmet anlayışını misyonu olarak benimsemesi size kargo hizmetlerimizi cazip kılmaktadır.

SUUDİ ARABİSTAN KARGO BİR MARKADIR

Güvenli, hızlı, kaliteli, tüm süreçte bilgili ve ekonomik gönderiler deyince direk aklınıza Suudi Arabistan Kargo gelmektedir. Bu durumda sektörde nasıl bir yer aldığımızı ve sektöre nasıl yön verdiğimizi ortaya koymaktadır. Bir bakışla deyişle, firmamız her anlamda kalitesini belli eden bir hava yolu kargo şirketi olması en güzel yönlerden biridir. Suudi Arabistan ülkesinde dünyaca ünlü hava limanları bulunmaktadır, firmamız bu eşsiz güzellikte ki hava limanlarına kargo teslimatları gerçekleştirmektedir. Türkiye patentli en prestijli firmalardan biri olan kargo şirketimiz en önemli hizmet duraklarından biri olan Suudi Arabistan ülkesine ciddi hizmet yatırımları yapmıştır ve her geçen gün yapmaya da devam etmektedir. Açıkçası Türkiye – Suudi Arabistan arasında tamamen güven üzerine kurulu çok geniş bir köprü kurmayı başarmış bulunmaktayız. Tüm bu durum ve kolaylıkları sizlerin daima bizi seçmesi sayesinde yaptık. Sizlerle her geçen gün büyümekte ve markamızı bir dünya devi yapmakta emin adımlar atmaktayız.

 Suudi Arabistan Kargo olarak,  yukarıda paylaştığımız gibi tüm operasyon süreçleri metropol merkez ofisinde görevli uzmanlar tarafından büyük bir resmiyet çerçevesi ile yönetilir. Suudi Arabistan Kargo; en uygun az maliyetli fiyatlarla, yüksek güvenlikli ve son sürat kargo teslimatlarına imza atmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati temel ilkelerimizin başında gelmektedir. Suudi Arabistan Acil Kargo sektörde, yenilikçi ve vizyoner bakış açısı ile tüm müşterilerine yeni ufuklar sunmaktadır.

 Suudi Arabistan Kargo farklı yapısı ve mükemmel ötesi hizmet çözümleri ile sizden gelecek talepler doğrultusunda kargo servisleri düzenlemektedir. Siz sadece çağrı merkezini arayarak taleplerinizi iletiyorsunuz, geriye kalan tüm süreç ve hazırlanan belgeler ile deneyimli mobil personelimiz ilgilenmektedir. Yurtdışı kargo hizmetleri son derece önemli bir iş kolu olarak her geçen gün önemli ölçüde saygınlık kazanmaktadır. Suudi Arabistan Uçak Kargo fiyatlarını öğrenmek için web sayfamız üzerinden online fiyat öğrenme sayfamızı ziyaret ediniz. Hemen fiyat talebinizi şirketimize iletmek için hiç vakit kaybı yaşamadan kontak numaralarımızdan bize ulaşınız.

 Suudi Arabistan Kargo şirketi, Türk Ticaret Kanunu yasalarına aykırı, yanıcı ve yakıcı hiç bir gönderinin sorumluluğunu kabul etmez. Bu tür gönderi sahipleri lütfen bu hususa önemle dikkat etsin. Yasak ve yakıcı olmayan tüm gönderiler işleme tabi tutulur ve hemen gönderi kayıtı yapılır. Türkiye gümrük mevzuatları ve Suudi Arabistan gümrük mevzuatları aynı değildir, iki ülke arasında gümrük mevzuatları farklılık gösterebilir. Örnek vermemiz gerekirse; Türkiye’ye giriş yapan x bir gönderi, Suudi Arabistan ülkesine girişine izin verilmeye bilinir. Aynı şekilde tam tersi durumlarda karşılanılabilecek durumlardır. Bu konularda daima operasyon merkezimizle görüşüp, detaylı bilgi alınız.

 Suudi Arabistan Kargo ile; zarf, paket, döküman, fatura, dosya, yazı, ihale dosyası, kutu, koli, ürün, hediyelik eşya, zati eşya, kitap, oyuncak, elbise, sebze ve meyve, ilaç aşı ve serum, telefon, perde, halı, deri, ahşap mobilya, tekstil ürünleri, makina ve makina parçaları, numune gönderileri, evrak, masa, sandalye, mutfak ekipmanları, ev eşyaları, bitki ve bitkisel ürünler, matbaa ürünleri gibi pek çok ürün gönderimi yapabilirsiniz.

 Suudi Arabistan Kargo, sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun hizmet servis seçenekleri ile yurtdışı uçak kargo hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayan bir hava yolu kargo firmasıdır. Gümrüklü ürünlerinizi, gümrüklendirme işlemlerinden sonra teslim edebilmekte, bu işlemler esnasında siz değerli müşterilerimize sonsuz destekler sunmaktayız. Piyasa da pek çok Suudi Arabistan Uçak Kargo firması mevcuttur, fakat bizim hizmet anlayışımız gibi ikinci bir firma bulmak gerçekten çok zordur.

 Suudi Arabistan Kargo ile tanıştıktan sonra sizlerde anlayacaksınız. Yurtdışı hava kargo gönderileri için her firmaya asla güvenilmez, lütfen bu konuda sık eleyip ince dokuyup, titizlikle seçimler yapmaya özen gösteriniz. Tabiki de her zaman seçiminiz Suudi Arabistan Kargo firması olsun, bizi seçin ki aklınız gönderinizde kalmasın.

SUUDİ ARABİSTAN YURTDIŞI HIZLI KURYE GÖNDERİMİ

Suudi Arabistan Hızlı Kargo firması ile tanıştıktan sonra anlayacaksınız ki; bir kargo firmasında bulunması gereken çok husus, durum, materyal, hizmet anlayışı ve prensipleri gibi daha sayamadığımız pek çok olanağı tek bir çatı altında görmek öncelikle bizim açımızdan, sonra sizin açınızdan çok önemli özelliklerine sahip olduğumuzu farkedeceksiniz. Suudi Arabistan‘da yaşayan gurbetçilerimiz ve pek çok bu ülkede ki Türk yatırımcılarımız devamlı olarak Suudi Arabistan‘dan Türkiye’ye, Türkiye’den Suudi Arabistan‘a kargo gönderimleri yapmakta olduğu için bu güzide ülkeye çok kapsamlı servis hizmetleri sunmaktayız. Gün içerisinde ve devamlı olarak çok kargo talebi aldığımız Suudi Arabistan ülkesine hem kendi firma potansiyelimiz alt yapısı ile sunduğumuz konsol, hemde alternatif hava yolu kargo firmalarından aldığımız fiyat tarifeleri ile size bu hizmeti en uygun bir şekilde sunarak, sizin de beğenisini kazanıyoruz. Suudi Arabistan Kargo ile hiç vakit kaybetmeden tanışabilir, merkez ofis ve şubelerimize uğrayarak bir çayımızı içebilirsiniz. Dilerseniz gönderiyi sizde teslim edebilirsiniz, fakat unutmayın ki; gönderi alımlarımız ücretsizdir, sizi bu zahmetten kurtarmak için böyle bir yıl izlemekteyiz. Suudi Arabistan Kargo şirketini seçen tüm müşteriler her zaman avantajlıdır ve tüm gönderimlerde bir adım öndedir.

Suudi Arabistan Express Kargo ve Suudi Arabistan Ekonomik Kargo seçeneklerinden gönderiye en uygun olanı ile güvenli teslimatları yapabilirsiniz. Express seçenek, hızlı ve acil gönderilmesi gereken kargolar için oluşturulmuş bir gönderi hizmetidir. Ekonomik gönderi seçeneği, en uygun maliyetlerle yapılan ucuz servisli hizmet türüdür. Şirketimiz Suudi Arabistan ülkesine 1 günde teslimatlar gerçekleştirir. Bugün talebinizi ileti, kargonuzu bize teslim ediyorsunuz, ertesi gün mesai saatleri içinde göndericiden alıcıya güvenle ulaştırıyoruz.

Suudi Arabistan şehirlerinin başında gelen; Arar, Abha, Damma, Dhahran, Jeddah, Taif, Khobar, Mecca, Medina ve Riyad  gibi gelişmiş hava alanlarına sorunsuz Suudi Arabistan Uçak Kargo hizmetleri vermekteyiz. Suudi Arabistan Kargo talepleri ve tüm sorularınız için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Siz kargo taleplerinizi iletiyorsunuz, biz gönderinize derman oluyoruz.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır.