UKRAYNA KARGO ŞİRKETİ

Ukrayna Uçak Kargo konsolunda alternatif hava yolu kargo şirketleri fiyat tarifeleri vardır. Bunların arasından en uygun maliyetli olan servisi sizin için büyük bir dikkatle seçer ve tarafınıza mail ya da telefon yoluyla ulaştırır. Ukrayna Hava Kargo bütçenize önemli ölçüde katkı yapabilmek için tüm gönderilere, kendi kargosu gibi bakıp uygun maliyet ve en hızlı teslimat süreleri verir.

Ukrayna Uçak Kargo

UKRAYNA UÇAK KARGO SERVİSİ

Ukrayna Kargo servisi, hem uygun yönlü maliyetlere kargoları taşır, hem siz değerli müşterilerimize sunulabilecek en hızlı teslim süreleri verir, hiç bir zaman taahhüt edilen hususların dışına çıkmaz, tek kelimeyle en kaliteli Hava yolu Ukrayna Kargo hizmetini dolu dolu yaşatır. UkraynaDoğu Avrupa‘da bir ülke.[7] 603.628 km2 yüz ölçümüyle tamamı Avrupa‘da olan en geniş ülkedir.[8][9][10] Doğusunda ve kuzeydoğusunda Rusya, kuzey batısında Beyaz Rusya, batısında PolonyaSlovakya ve Macaristan, güneybatısında Romanya ve Moldova ile kara sınırı vardır. Ayrıca güneyde Karadeniz ve Azak Denizi‘ne kıyısı bulunmaktadır. Ukrayna yasama, yürütme ve yargının ayrı olduğu, yarı başkanlık sistemi ile yönetilen bir üniter devlettir. Başkenti ve en büyük şehri Kiev’dir. Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’nin dağılmasından bu yana Ukrayna, yedek ve yarı askeri güçler de hesaba katıldığında Rusya’nınkinin ardından Avrupa’daki en büyük ikinci silahlı kuvvetlere sahiptir. Ukrayna Kargo Firması sizin çıkarlarınız doğrultusunda en güzide kargo hizmetlerini sunar, ve sizi an be an tüm konularda bilgilendirir. Firmamız sorun değil, daima çözüm üretir, farkımızı hissetmek için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

Ukrayna Uçak Kargo konsolunda alternatif hava yolu kargo şirketleri fiyat tarifeleri vardır. Bunların arasından en uygun maliyetli olan servisi sizin için büyük bir dikkatle seçer ve tarafınıza mail ya da telefon yoluyla ulaştırır. Ukrayna Hava Kargo bütçenize önemli ölçüde katkı yapabilmek için tüm gönderilere, kendi kargosu gibi bakıp uygun maliyet ve en hızlı teslimat süreleri verir. Bunu yapabilmek için canla başla operasyon mücadelesi verir. Ukrayna Kargo şirketi asla gönderileri küçük, büyük, az kilolu, çok tonajlı diye ayırt etmeden hepsine aynı eş değer hizmeti gösterir. Bu konuda firmamıza her zaman sonsuz güvenip, 7 gün 24 saat hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

UKRAYNA KARGO HER ZAMAN SİZİNLE

Zamanın çok değerli kılındığı günümüz hayatında Ukrayna Kargo Firması kadar sizin çıkarlarınızı düşünebilecek hava yolu kargo taşımacılığı yapan kurumsal havacılık şirketi bulmak zordur. Firmamız bu konuda size en verimli hizmetleri sunar. Firmamıza ulaşıp kargo talebinizi söyledikten sonra, müşteri temsilcimiz sizden gönderim yapacağınız kargonun tüm bilgilerini eksiksiz bir şekilde ister, eksiksiz iletilen bilgiler; denetimli kargo operatörümüz tarafından en ince ayrıntısına kadar büyük bir dikkatle incelenir ve tarafınıza çok makul bir teklifi, bunun yanında bulabileceğiniz çok hızlı teslim süreleri ile size iletir. Tarafınıza iletilen uygun maliyetli kargo servisi size cazip geldiği an firmamıza vereceğiniz direktif doğrultusunda an itibariyle tüm kargo süreci başlar. Hemen kayıt işlemleri yapılır, toplama aracımız yola çıkıp kapı adresinize gelerek kargonuzu sizden teslim alır, tekrardan kargonuzu tartar ve En – Boy – Yükseklik olarak ölçü bilgilerini ölçer, kargo toplama ekibimizin eline ulaşan tüm verileri operasyon merkezimize aktarır. En sağlıklı ve gerçek fiyat tarifesi ortaya çıkar. Esas olan fiyat hesaplamasını da anlatarak, nasıl yurtdışı hava kargo fiyatlandırılması yapıldığı hakkında geniş bir bilgiye sahip olabilmeniz için bu hususu şu şekilde anlatabiliriz; Gönderinin öncelikle kendi kilogram ağırlığına bakıyoruz, ardından En – Boy – Yükseklik olarak ölçülerini alıyoruz, alınan ölçü bilgilerini, En x Boy x Yükseklik / 5000 rakamına bölüyoruz, bu işlemle gönderinin hacim kilosu ortaya çıkmaktadır. Daha sonra gönderinin kendi kilosu ve hacim ağırlığı eşleştirilir, hangi ağırlık daha çok basıyorsa gönderi o kilogram üzerinden işlem görmektedir.

Bu arada müşterilerimizin bilmesi gereken bir diğer husus ise yurt dışı ülkelerine göre ve ortaya çıkan esas ağırlığa göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Tek bir fiyat tarifesi yoktur, hava yolu şartları, yakıt fiyatları, ülke mevzuat durumu ve kur fiyatlarına göre ücretlerde farklılık gösterebilir. Bugün gönderim yapıp aldığınız fiyat tarifesi, yarın gönderi yapacağınız fiyatla aynı olmayabilir. Çünkü an an fiyatlar değişir, bu konuda en sağlıklı fiyat teklifi almak için lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

Ukrayna Hava Kargo, hem bireysel hizmet hemde şirketlere kurumsal kargo hizmetleri sunmaktadır. Hava yolu ihracat, hava yolu ithalat ve numune bazlı kargo gönderileri yapmaktadır. Bu gönderi türlerini tek tek açıklayarak ele alırsak;

UKRAYNA HAVA YOLU İTHALAT KARGO TAŞIMACILIĞI

İthalat deyince kelime anlamından da anlayacağımız gibi yurt dışından ülkemize ithal edilen ürün ve mallardır. Yani daha açıklayıcı olmak istersek, yurt dışında ülkemize getirilmesi gereken kargo gönderi şeklidir. Ukrayna Kargo Şirketi dünya çapında acente ağı ve sürekli eğitime tabi tutulan personeli ile tüm hava limanlarına ithalat kargo taşıma hizmetleri vermektedir. Sunduğumuz alternatif hava yolu  şirketleri, transit sürede ki kolaylık ve uygun fiyat tarifesi ile tüm hava yolu kargo ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Üstün hizmet kalitesi anlayış çerçevesinde, kargonuzun niteliğine ve niceliğine bakmaksızın, tüm müşterilerimize kargonun teslim alınmasından nakliyesinin tamamlanarak teslim edilmesine kadar geçen süreçteki tüm bilgilendirilmeleri rutin olarak tarafınıza yapmaktayız. Uluslararası kalite standartlarına uygun zengin ve geniş acente ağımızla karşı hava limanlarında danışmanlık, depolama, gümrükleme gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm hava yolu kargo servislerini kusursuz, sorunsuz ve en hızlı bir kapsamda vermekteyiz.

UKRAYNA HAVA YOLU İHRACAT KARGO TAŞIMACILIĞI

İhracat kelimesi deyince de kelime anlamından anlayabileceğimiz gibi ihraç etme anlamına gelmektedir. Yani yurt içinden yurt dışına gönderim yapılan hizmete ihracat taşımacılığı denilmektedir. İhracat taşımaları için gerekli bilgi ve belgeler eksiksiz bir şekilde gümrük müşaviri tarafından hazırlanmaktadır. İhracat kargo taşımaları için firmamızı arayarak, bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Ukrayna Kargo Şirketi dünya çapında acente ağı ve sürekli eğitime tabi tutulan personeli ile tüm hava limanlarına ihracat  kargo taşıma hizmetleri vermektedir. Sunduğumuz alternatif hava yolu  şirketleri, transit sürede ki kolaylık ve uygun fiyat tarifesi ile tüm hava yolu kargo ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz. Üstün hizmet kalitesi anlayış çerçevesinde, kargonuzun niteliğine ve niceliğine bakmaksızın, tüm müşterilerimize kargonun teslim alınmasından nakliyesinin tamamlanarak teslim edilmesine kadar geçen süreçteki tüm bilgilendirilmeleri rutin olarak tarafınıza yapmaktayız. Uluslararası kalite standartlarına uygun zengin ve geniş acente ağımızla karşı hava limanlarında danışmanlık, depolama, gümrükleme gibi ihtiyaç duyulabilecek tüm hava yolu kargo servislerini kusursuz, sorunsuz ve en hızlı bir kapsamda vermekteyiz.

UKRAYNA HAVA YOLU NUMUNE KARGO TAŞIMACILIĞI

Her hangi bir ürün veya malın ilgili ülkeye sınırlı sayıda gönderimini sağlayan hizmet gönderi seçeneğidir. Her hangi bir belge gerekmeden numune bazlı kargo çıkışları yapabilirsiniz. Yurt dışına numune gönderme getirme transferlerinizde hızlı ve güvenli çözümler sunan şirketimiz, rekabetçi fiyat tarifeleri ile en yüksek kaliteli hizmetleri düşük fiyat olanağı ile sunmaktadır. Yasal şartlar ve gerekli standartlar konusunda size her türlü desteği sağlayan firmamız, yılların verdiği tecrübe ve birikimle bütün prosedürleri hallederek kargoların güvenli bir şekilde ilgili ülkeye nakliyesini gerçekleştirmektedir.

Yurt dışına kargo gönderim seçenekleri iki tanedir, bunlar; Ukrayna Express Kargo Gönderimi ve Ukrayna Ekonomik Kargo Gönderimi olarak iki ana seçeneğe ayrılmaktadır. Bu iki kargo gönderi seçeneğini ele alırsak;

UKRAYNA EXPRESS KARGO GÖNDERİMİ

Bu serviste kargo gönderileri en hızlı bir şekilde ilgili ülke hava limanı yada kapı adresine gönderilmektedir. Bu hizmet seçeneği en hızlı kargo gönderi servisidir. Diğer servise göre daha yüksek fiyat tarifesi ile ücretlendirilmektedir. Express Kargo seçeneği ile aciliyeti olan gönderileri hızlı bir şekilde göndericiden alıcıya ulaştırabilirsiniz.

UKRAYNA EKONOMİK KARGO GÖNDERİMİ

Bu servisimiz ise en uygun kargo gönderi hizmetidir. Ekonomik gönderi servisi aciliyeti olmayan gönderiler için en ideal bir seçimdir. Diğer gönderi seçeneğine göre daha ucuz yollu bir servis türüdür. Çok uygun maliyetlere gönderim yapabileceğiniz makul bir hizmet seçeneğidir.

Ukrayna Kargo Şirketi yurtdışı kargo hizmeti sunarken müşterilerin karşılaşabileceği bütün problemleri önceden önlem alarak önlemeye çalışır, her hangi bir problem anında hızlı ve etkili çözümler üretmektedir. Firmamıza güvenin, arkanıza yaslanın ve hava kargo hizmetimizle tanışın.

Ukrayna Yurtdışı Hava Kargo Taşımacılığı, tüm ülkelerin farklı gümrük mevzuatları olması, bazı kargolar için giriş kısıtlamaları koymuş olmaları, bazı ülkelerin bazı kargo gönderilerine kota uygulamaları gibi yaşanabilecek tüm prosedürleri müşterilerimize aktarmaktadır. Yurtdışı kargo gönderileri her zaman gönderici tarafından ödemesi yapılan hizmet türüdür. Kesinlikle karşı ödemeli kargolar kabul edilmez, bu konuda lütfen talepkar olmayınız.

Ukrayna kargo candır, bir kelime bile kullanıp hizmet kalite farkımıza vardığınız an daimi müşterimiz olmanız konusunda hiç bir husus olmamaktadır. Şirketimiz tüm taşımacılık faaliyetleri belgeleri tam olan ender lider kargo şirketlerinden biridir. Hepimiz biliyoruz ki her kargo taşımacılığı yapan firmaya güvenilmez, çünkü çok önemli bir evrak gönderiyor olabilirsiniz yada çok değerli bir ürün gönderimi yapıyor olabilirsiniz, bu konuda sıkıntı ve sorun yaşamak istemiyorsanız hemen Ukrayna Uçak Kargo şirketi ayrıcalığının farkına varın. Bizden fiyat teklifi almadan diğer firmaları aramayın, en iyi fiyat tarifeleri ve en hızlı teslimat süreleri firmamız tarafından verilmektedir. Her şey ve tüm hizmet olanakları siz kıymetli yurtdışı kargo müşterileri içindir. Firmamız ile yapacağınız tüm gönderiler de haftanın 7 günü 24 saati karşınızda bir muhattap bulabilirsiniz. Bu özellik diğer kargo firmalarında nadiren görülmektedir, bizim esas anlayışımız ve misyon özelliğimizdir. 

Ukrayna Kargo sizinle her gün gücüne güç katarak büyümektedir. Sizi ve kargonuzu seviyoruz, size ve kargonuza değer ve emeğimizi katarak ilgili ülke adresine gönderim yapıyoruz. Bize ulaşmak çok kolaydır, web sayfamız üzerinde ki talep formları ve kontak numaraları vasıtasıyla her an şirketimize ulaşabilirsiniz. Hemen deneyin ve farkımızı görün.

Ukrayna ülkesinde bir çok yatırımcımızın şirketi ve önemli iş olanakları vardır. Bu nedenlerden dolayı firmamız bu ülkeye en hassas kargo servisleri sunmaktadır. Türkiye’den Ukrayna‘ya, Ukrayna‘dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştır. Firmamızın Ukrayna ülkesinde çok sayıda acentesi bulunarak, bu ülkede geniş ve yaygın bir acente ağı kurmuştur. Ülkemizden çıkış yapan tüm kargolar ilgili ülkede ki acentelerimiz yardımıyla hemen karşılanır ve hiç bekletilmeden ülke içinde ki adresine hızlı ve güvenli bir şekilde teslimatı gerçekleştirilir. Teslimat gerçekleştiği an itibariyle İstanbul merkez ofisimize teslim detay bilgileri ulaşır. Merkez ofisimize ulaşan teslimat bilgileri çok kısa süre içinde göndericiye iletilir. Şirketimiz bu konuda çok hassas davranmaktadır. Her zaman kargonuz kargomuzdur. 

Ukrayna Hızlı Kargo gönderileri ile detaylı bilgi ve sorularınız için müşteri hizmetleri merkezimizi arayınız.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır.