YUNANİSTAN HAVA YOLU KARGO TAŞIMA

Yunanistan acil kargo şirketine hem telefon yoluyla hem de web sayfamız üzerinde ki talep formları yardımıyla çok kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kargo bilgilerini eksiksiz yapmanız halinde çok kısa süre içerisinde fiyat teklifi ve teslimat süresi ile geri dönüş alabilirsiniz.

Yunanistan Uçak Kargo

YUNANİSTAN AVRUPA BİRLİĞİ 

Yunanistan veya resmî adı ile Helen Cumhuriyeti  Balkanlar’ın güneyinde yer alan bir ülke. Avrupa Birliği ve Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü üyesi Yunanistan, Türkiye, Arnavutluk, Bulgaristan ve Makedonya Cumhuriyeti ile sınır paylaşmaktadır. Türkiye’den Yunanistan’a, Yunanistan’dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapmak artık çok kolay, hava yolu kargo taşıma şirketimizi hemen arıyorsunuz, kargo gönderinin tüm bilgilerini eksiksiz şekilde operasyon merkezimize iletiyorsunuz, çok kısa sürede fiyat tarifesi ve teslimat süresi alıyorsunuz. Ücrete mütabık kalındığı takdirde yurtdışı kargo süreci an itibariyle başlıyor, siz arkanıza yaslanırken tüm süreçle deneyimli ve uzman ekibimiz ilgileniyor.

YUNANİSTAN UÇAK KARGO GÜVENLİDİR

Yunanistan ekonomisinin büyük bölümü tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. Ülkemizden pek çok iş adamının Yunanistan ülkesinde bir çok yatırımları bulunmaktadır, bu nedenle Yunanistan’a kargo gönderimi ve Yunanistan’dan kargo getirimi çok aktif bir şekilde yapılmaktadır. Durum böyle olunca çok hızlı ve acil gönderilmesi gereken gönderiler hava yolu kargo seçeneğiyle hızlı ve güvenli bir şekilde göndericiden alıcıya isim imza karşılığı ulaştırılmaktadır. Yunanistan uçak kargo hizmeti, son dönemde bu ülkeye yatırımı olanlar tarafından çok sayıda kullanılmış, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti çok benimsenmiştir. Firmamıza Yunanistan hava kargo gönderileri hakkında pek çok teşekkür iletileri ulaşmakta, bizde şirket olarak bu yönde ki hizmet seçeneğimizi çok uygun fiyatlarla ve en hızlı teslimat süreleriyle yapmaktayız. Yunanistan ülkesi, yurdumuz gibi cumhuriyetle yönetilen bir devlettir. Bu nedenle ülkemizden Yunanistan’a giden gönderiler ilgili ülkenin gümrüğünde çoğu zaman takılmadan adresten adrese teslim sorunsuz şekilde olmaktadır. Yunanistan uçak kargo servisi ile Yunanistan’dan dış ülkelere pamuk, el sanatları ürünleri, tekstil ürünleri ve çimento en çok ihraç edilen mallar arasında ilk sıraları almaktadır. Tüm dünya ülkelerine kargo gönderimi sektörü içinde lider firma olan Yurtdışı Kargo tüm gönderileri en güvenli, hızlı ve ekonomik şekilde adresine ulaştırmak amacıyla Yunanistan Uçak Kargo Taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. 

Türk havacılık kargo sektörünün en prestijli şirketlerinden Yurtdışı Kargo da en önemli hizmet ülkelerinden biri olarak gördüğü Yunanistan odaklı uçak kargo faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Yurtdışı Kargo temel ilkeler üzerinde kurulmuş saygın ve kaliteli bir hava yolu kargo şirketidir. Müşteri memnuniyeti, müşteri hakları, müşteri hukukları ve müşteri sadakati temel ilkeler olarak esas alınmaktadır. Uygun fiyatlar ile deneyimli personellerimiz aracılığı ile tüm Yunanistan Hava Kargo ihtiyaçlarınıza özel, alternatif ve uygun çözümler sunabilmekteyiz. Vatandaşlarımız Yunanistan ülkesine son yıllarda pek çok gönderim yapmaktadır, bizde Yurtdışı Kargo şirketi olarak tüm vatandaşlarımıza bu hizmeti çok kapsamlı bir şekilde sunmanın mutlululuğunu yaşamaktayız. Bundan 10 – 15 sene öncesine kadar Yunanistan ve bu ülke kıtasında ki tüm ülkelere kargo gönderileri çok zorluklarla yapılmaktaydı, teknolojinin gelişmesiyle beraber artık tüm dünya ülkelerine sanki yurt içinde bir şehirden diğer bir şehre kargo gönderimi yaparmış gibi rahatlıkla kargo gönderimleri ve kargo getirmeleri yapabilir, şirketimizi arayarak Yunanistan Uçak Kargo hizmeti hakkında daha geniş kapsamlı bilgiler alabilirsiniz.

YUNANİSTAN KARGO EN UYGUN MALİYETLERE YÜKÜNÜZÜ TAŞIR

Yunanistan Kargo önderliğinde gerçekleşen Yunanistan uçak kargo ile tüm acil gönderileri veya sabit gönderileri uçak kargo hizmet seçenekleri ile çok kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yunanistan Kargo yurt dışına veya yurt içine transfer nakliye edilecek kargonun gidiş güzergahı, kendi/hacim ağırlığı ve süresine göre daima en uygun planlamayı yaparak çalışan bir şirkettir. Yunanistan Kargo sizin bütün kargo ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun seçenekleri ile uçak kargo hizmetinden faydalanmanızı hedefleyen kurumsal bir firmadır. Yaratıcı, kullanışlı, daima seçilen, hizmette sınır tanımayan, her aradığınızda bir muhattap bulabileceğiniz ve kurumsal çözümleri ile her sezon aklınızdaki her projelerinizi hayata geçirmenizde size yardımcı hem el ayak olmaktadır. Kısacası biz siz olmanın ve tüm kargo gönderilerinizi taşımanın tüm keyfini yaşamaktayız.

Yunanistan acil kargo şirketine hem telefon yoluyla hem de web sayfamız üzerinde ki talep formları yardımıyla çok kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kargo bilgilerini eksiksiz yapmanız halinde çok kısa süre içerisinde fiyat teklifi ve teslimat süresi ile geri dönüş alabilirsiniz. Yunanistan’a göndermeniz gereken çok acil bir gönderi var ve de nasıl göndereceğim diye mi düşünüyorsunuz? Yunanistan Kargo şirketimizle tanışın, aklınızda ki bu tür karmaşık sorunlar giderilsin, bizimle yapacağınız gönderilerde hem bütceniz önemli ölçüde rahatlamakta, hemde en hızlı teslimat süreleri verilmektedir. Bugüne kadar Yunanistan ülkesine binlerce evrak, yüz binlerce koli ve paket gönderimi yapan dev firmamız size bu konuda en iyi kargo hizmeti sunacaktır.

YUNANİSTAN KARGO RAKİP TANIMAZ

Yunanistan ülkesi yerleşik hayat sürerler ve çok az sayıda Yunanistanlı göçebe vardır. Devletin yüksek idari organları, Danışma Meclisi ve Başkanlık Konseyidir. Danışma Meclisi üyelerinin çoğu doğrudan doğruya halk tarafından seçilir. Yunanistan’dan Türkiye’ye kargo gönderme hizmeti size bir telefon kadar yakındır. Firmamızın Yunanistan ülkesinde çok geniş bir acente ağı bulunması sayesinde hem Yunanistan’dan Türkiye’ye, hemde Türkiye’den Yunanistan’a yapılan gönderilerde hiç bir sorun ve sıkıntı yaşanmaz. Siz firmamıza kargo talebinizi iletirsiniz, şayet yapacağınız gönderi Türkiye’den Yunanistan’a çıkışlı kargo gönderimi ise; gönderi yapılacak paket veya evrak İstanbul içinde ki bir semtteyse, çok hızlı bir şekilde gönderi toplama aracımız kapınıza kadar gelerek gönderiyi teslim alır, gönderi alımları firmamız kapsamı içinde ücretsiz olmaktadır. Kapı adresinizden teslim alınan gönderi İstanbul merkez ofisimiz deposuna getirilir, burda yapılacak gerekli kontrollerin ardından herhangi bir eksiklik ve sorun olmaması suretiyle gönderinin çıkış belgeleri hazırlanır. Çıkış belgeleri hazırlanan gönderi ilgili ülkeye gidecek ilk tarifeli kargo uçağımıza sevkedilir, hızlı ve güvenli bir şekilde Yunanistan hava limanına ulaşan gönderiler, Yunanistan’da ki yetkili acentemiz aracılığı ile teslim alınır. Gönderiyi teslim alan acentemiz hiç zaman kaybetmeden Yunanistan’da ki adresine kapı teslimatı yapmaktadır. Gönderi teslimatının ardından Yunanistan acentemiz gönderi teslim bilgilerini operasyon merkezimize iletir, merkez ofisimizde ki operatörlerimiz ise göndericiyi; telefon, kısa sms yada mail yoluyla anında bilgilendirmektedir.

Yunanistan uçak kargo hizmetleri için doğru ve düzgün bir firma seçimi çok önemlidir. Ülkemizde henüz yeni yaygınlaşan uçak kargo hizmeti özellikle Avrupa’da uzun yıllardır tercih edilmektedir. Yunanistan Kargo zamandan tasarruf sağlayan uçak kargo hizmetinin tüm aşamalarını gerçekleştiren deneyimli ve uzman bir hava yolu kargo şirketidir. Yunanistan Kargo en temel hizmet alanı olarak sunduğu hava kargo, ekonomik, güvenli, daima sorunsuz, hizmette sürekliliği olan, her yönüyle sizi düşünen, kaliteyi benimseyen ve süratli yapısı ile diğer kargo alternatiflerine göre daima bir adım öndedir.

Yunanistan Kargo her zaman siz değerli müşterilerimizin memnun kaldığı hava kargo taşıma operasyonları düzenlemekte, her zaman kargonuza öncelik vererek yaşamını sürdürmektedir. Bizim için en küçük paketten, en yüksek tonajlı mallara kadar tüm gönderiler aynı eş değeri görmektedir. Asla gönderi küçük, büyük diye ayrım yapılmaz ve tüm gönderilere eşit konumda bakılmaktadır. En uygun fiyat tarifemiz ile de diğer firmalara nazaran çok çok ucuz fiyatlar vermekteyiz, lütfen bizden fiyat teklifi almadan diğer firmaları aramayınız. Yunanistan Kargo bu konuda sektörün her aim lokomotifi olmuştur.

YUNANİSTAN ŞIK HAVA LİMANLARI

Yunanistan; modern, üst düzey, gösterişli, mükemmeli seven, her bölgeye hitap eden, şık, teknolojik alt yapısı sağlam hava alanları ile taşımacılık anlamında her ihtiyaca çözüm üreten kompleks bir yapıya sahiptir. Atina, Girit, İyonya Adaları, Mora, Teselya, Pire gibi popüler şehirlerde bulunan hava alanlarının dışında bir çok şehirde son derece modern hava alanları bulunmaktadır. Yunanistan Uçak kargo hizmeti veren şirketler arasında ilk tercih edilen firma konumuna gelen Yunanistan Kargo olarak biz her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız, bundan kesinlikle şüpheniz olmasın.

Bizimle tek bir sefer bile yapacağınız kargo gönderiminde kalitemizin farkına varacaksınız. Bizimle tüm gönderileriniz bulutların üstünde güvenle ilgili ülkede ki adresine ulaşmak için uçmaktadır. Sunduğumuz bu eşsiz uçak kargo hizmetinde herhangi bir kilogram sınırlaması ya da boyut sınırlaması asla yoktur. Kargonun ağırlığı da, büyük ya da küçük konumu da tamamen siz değerli müşterilerimizin isteği ile hava kargo operasyonuna tabi tutulmaktadır.

Sizde Yunanistan Kargo Şirketi ile irtibata geçebilir, tüm kargo gönderi taleplerinizi iletebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply

Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır.