Yurt Dışına Kargo Nasıl Gönderilir

Yurt Dışına Kargo Nasıl Gönderilir

Yurtdışı Kargo Nasıl Yapılır?

Kargo hizmetleri ile uzaktaki sevdiklerinize her daim bir şeyler yollamak göndermek mümkündür. Kargo ile istediğiniz her malzemeyi yollayabilirsiniz. Kargo hizmetleri kapsamında yurt içine ya da yurt dışına bir çok eşya gönderebilirsiniz. Yurt dışı kargo hizmeti de bulunan firma her türlü taşıma hizmeti sunar. Taşıma sırasında eşya güvenliği sağlar ve eşyalarınızı kısa zamanda yollamak istediğiniz şehre ulaştırır. Yurt içinde 81 ile hizmet veren kargo firması hızı ve kalitesi ile ön plana çıkıyor. Hızlı olması en önemli özellikler arasında bulunuyor.

Yollamak istediğiniz eşyaları anında paketleyip kısa sürede yollayan firma müşterilerini hep memnun ediyor. Kaliteli hizmeti ile öne çıkan firmanın her yere ulaşımı bulunuyor. En uç köylere dahi kargo hizmetini yürüten firmanın birçok il ve ilçede şubeleri bulunuyor. Köylere en kısa zamanda kargo ulaşımı sağlaması da firmayı ayrıcalıklı kılmaya yetiyor. Firmanın yurt için hizmetleri gibi yurt dışı hizmetleri de dikkat çekiyor. Yurt dışına hizmet son derece hızlı gerçekleşiyor. Gönderiler olduğundan hızlı yurt dışına ulaştırılıyor.

Yurt Dışı Kargo Hizmeti

Firmanın yurt dışı kargo hizmeti içeriklerinde çok sayıda ülke yer alıyor. Sayısı 500 ü bulan ülkelere teslimat yapan firmanın hizmetleri müşterilerin her ihtiyacına cevap veriyor. Kişiler istedikleri kargoyu kolayca yurt dışında bir ülkeye gönderebiliyor. Yurt dışında yaşayan tanıdıklarınıza ya da akrabalarınıza mektup, paket ya da eşya yollamak isteyenler firmanın yurt dışı kargo hizmetini tercih edebiliyor. Yurt dışına gönderilecek eşyalar firmanın belirttiği şartları taşımak zorunda oluyor.

Firma birtakım eşyaların kargolanmasını yasaklıyor. Bu eşyalar içinde çabuk bozulacak yiyecekler, ziynet eşyaları ve silah gibi malzemeler yer alıyor. Yasak olan eşyalar dışında her türlü paketi rahatlıkla firma ile yollayabilirsiniz. Firmanın kaliteden ödün vermeyen yapısı ile eşyalarınız güvenle adrese teslim ediliyor. Belirtilen adrese kolayca ulaştırılan eşyalar belirtilen kişilere veriliyor. Yurt dışı kargo işlemleri oldukça kısa sürede yapılmaya çalışılıyor. Bu hizmet kişilerin yurt dışında kolay bir şekilde eşya ya da yiyecek göndermesini sağlıyor.

Yurt Dışı Kargo Takip Sistemi

Kargo takibi yapmanıza izin veren firmada her gönderiyi takip edebilirsiniz. Kişiler yolladıkları kargoların kargo takip numaralarını anında teslim alabiliyor. Bu numaralar kargo sürecinde takip sırasında kullanılıyor. Kargo takipleri internet üzerinden hızlıca gerçekleşiyor. Hızlı bir şekilde kargonun nerede olduğunu görebilirsiniz. Her müşteri kargo sürecini yakından takip etme şansını buluyor. Kargo takiplerinde kargo numarası yer alıyor. Kargo numarası sisteme giriliyor. Sistemden kargonuzun detaylarını ve takiplerinizi yapabilirsiniz.

Kargo takipleri için kargo takip numaralarının müşteride bulunması gerekiyor. Kişiler güvenle yurt dışına kargo gönderisi yapabiliyor. Kargolara zarar gelmeden hızlı ve kolay bir şekilde teslimat gerçekleşiyor. Teslimatlarda ödemeler kredi kartı ile yapılıyor. Ayrıca ödemelerde taksit kolaylığı sağlanıyor. Yurt dışı kargolarını takip sistemi ile kontrol edebilirsiniz.

Yurt Dışı Kargo Ücretleri

Yurt dışında yaşayan akrabalarınıza hediye alıp göndermek ya da onlara sürpriz yapmak için firmanın yurt dışı kargo hizmetlerini kullanabilirsiniz. Kargo hizmetleri içinde yurt dışında istediğiniz ülkeye paket yollamak yer alıyor. İstediğiniz şehre kısa zamanda paket göndererek sevdikleriniz mutlu edebilirsiniz. Firmanın yurt dışı fiyat tarifeleri yurt içine oranla biraz daha fazladır. Ancak bu fiyatlar oldukça ekonomiktir.

İstediğiniz yurt dışı şehrine paket, yazı ya da yiyecek gönderimi yapabilirsiniz. Yurt dışında yer alan herkese istediğiniz zaman eşya göndermenize yardım eden firmanın ücretleri oldukça uygundur. Ekonomik ücretlerle bu hizmeti alabilir ve her an yurt dışına paket göndermenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Firma her zaman güvenli hizmet sunuyor ve müşteri haklarını koruyor. Kargo hizmetlerinde kişilerle sözleşme yapılıyor. Gönderilen ürünlerin sorumluluğu firmaya ait oluyor.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Her türlü gönderiyi güvenle teslim eden firma müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Kaliteden ödün vermeyen firmanın yurt dışı hizmetleri oldukça hızlı yapılıyor. Hızlı aktarımlar sağlayan ve eşyaları olabildiğinden daha kısa zamanda ulaştıran firmada her işlem güven içinde gerçekleşiyor. Güvenle yurt dışına paket ya da eşya yollamak için firmayı seçebilirsiniz. Firmanın hizmetleri içinde kapıya teslim bulunuyor. Kaçıncı kat olursa olsun gönderiler kapıya kadar teslim ediliyor. Kapıda ödeme ve kredi kartı imkanı sunan firma her koşulda hizmet veriyor. Yaz ve kış olumsuz hava şartlarına aldırış etmeden hizmet veren firma herkesin gözdesi oluyor ve hızlı teslimatlar ile öne çıkmayı başarıyor. En hızlı yurt dışı kargo teslimatları bu firmada yapılıyor. Firma yurt dışına gönderilerde hava yolunu kullanıyor ve kaliteli hava yolları ile hizmetini güvenle gerçekleştiriyor.

Yurt Dışı Kargo Teslimat Süresi

Yurt dışı teslimatları firma ile kolayca yapılıyor. Firmanın şubelerinden birine gidilerek gönderi çalışanlara teslim ediliyor. Gönderinin ağırlığı ve içeriği kontrol ediliyor. İçerik kargo şartlarına uygun ise ağırlığı ölçüldükten hemen sonra paketleniyor. Paketler eşyanın cinsine göre yapılıyor. Kırılacak paketlere daha çok özen gösteriliyor ve ayrı bölmelere yerleştiriliyor. Yurt dışı kargoları firmanın yurt dışı hizmetine kaydediliyor. Firmada her işlem bilgisayara ekleniyor ve kişilere kargo numaraları veriliyor. Bu numaralar kargo takipleri açısından önemli oluyor. Kargo teslimat süresi yurt içi ve yurt dışı olmak üzere farklı oluyor. Yurt dışı teslimatları en geç 15 gün içinde tamamlanıyor. Firma hızlı olması ve kaliteli hizmet avantajı ile her daim öne çıkıyor.

Yurt Dışına Kargo İle Neler Gönderilir?

Yurt dışına eşya göndermek isteyen kişilerin neler gönderebileceklerini bilmesi gerekir. Çünkü firmanın neler kabul ettiği internet sitesinde yer alır. Firma kargo hizmetleri içerisinde mobilya, kozmetik ürün, yiyecek ve çeşitli ürünler yer alıyor. Kırılacak eşyalar özenle paketleniyor. Eşyalar paketlenirken eşyaların cinsi önemli oluyor. Cinsine göre paketleme yapılan ürünlerin teslimatları hızlıca yapılıyor. Firmada her işlemler güvenlik açısından kayıt altına alınıyor. Ürünler teslim edildiğinde teslim alan kişinin bilgileri anında yazılıyor. Böylece ileride oluşabilecek sorunlara karşı önlem alınmış olunuyor. Hızlı ve güvenli teslimatlarda firmayı seçenler asla pişman olmuyor. Firma hizmetleri yurt dışı kapıda ödeme ya da kredi kartı olarak yapılabiliyor. Kredi kartı ile online ödemeler de mümkün oluyor. Firmanın verdiği kargo takip numarası ile kargonun güvenliği sağlanmış oluyor. Firma yurt dışına en kaliteli hizmeti sunuyor. Kargo güvenle adrese teslim ediliyor.

Yurt Dışı Kargo Süreci

Kargo sürecince kargoya teslim edilen ürünlerin sorumluluğu firmaya ait oluyor. Firma olabilecek tüm sorumlulukları üstleniyor. Yurt dışı kargolarında her işlem takip ediliyor. Kargonun ne zaman ülkeye ulaştığı ya da ulaşacağı gibi bilgiler firmanın takibinde oluyor. Firma kargo ücretlerini teslimat sırasında temin ediyor. Firma hızlı ve kaliteli oluşuyla her zaman öne çıkmayı başarıyor.

Yurt dışında kargo şubeleri bulunan firmadan istediğiniz her paketi anında yollayabilirsiniz. Paketler belirtilen zaman diliminde gideceği yere ulaşıyor. Paketlerde herhangi bir hasar meydana geldiğinde firma sorumlu oluyor. Firma kaliteli hizmet yapısıyla her zaman müşterilerin arkasında durmayı başarıyor. Tüm gönderiler hızlı ve güvenli bir kargo sürecinden geçiyor ve istediğiniz adrese ulaşımı sağlanıyor.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.

Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır. Türkiye’den Yurt Dışına Kargo taşıması demek, insanın kişisel eşyalarının hızlı ve güvenilir bir şekilde belli bir yerden başka bir yere gönderimi demektir. Bu hizmetin asıl amacı, kısa bir zaman diliminde ve az maliyetle ulaştırılması gereken eşyaları başka bir yere taşımaktır. Kargonun kendi kelime anlamına bakıldığında ise yük anlamına gelmektedir. Kargo gönderimi yurt içi olabileceği gibi yurt dışına da yapılabilmektedir. Kısacası yurt içinden yurt içine, yurt dışından yurt dışına ve yurt dışından yurt içine gönderim yapabilmek için birçok seçenek vardır. Yurt dışına kargo taşımacılık yapan bir çok kargo firması bulunmaktadır. Tüm dünya ülkelerine olmak üzere bir çok seçenek vardır. İthalat ve ihracat servisleri de bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma seçeneklerine göre pahalı olarak bilinmesine rağmen son dönemlerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen taşımacılık sistemi olmuştur. Pahalılığına rağmen çok tercih edilmesinin en önemli sebebi alıcısına hızlı bir ulaşım hizmeti sağlamasıdır. Türkiye’den yollanan kargo taşımacılığının en önemli unsuru zaman faktörüdür. Alıcısına hızlı ulaşım sağlayan kargo şirketleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Yurtdışı kargo şirketleri uzun zamandan beri müşterilerine alternatif taşımacılık hizmetleri sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamakta hem de kendi ülkelerinin adından söz ettirerek ekonomilerine büyük katkılar sunmaktadır. Gönderimi yapılacak olan şeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat taşımacılığında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanında anlaşmalı hava yollarının fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kargo hizmeti sunan firmalar rekabet sağlamaktadır. Bu yüzden daimi bir hava yolu ile çalışmak ve uygun fiyatlar vermek firma açısından yararlı olacaktır. Firmalara uçak kargo talebi gönderdiğiniz zaman çok hızlı cevap alabilirsiniz. Müşteri hedef kitlesini mutlu etmek amacıyla çalışan firmalar daima tercih edilmişlerdir. Kazanma ilkesi ile çalışan firmalar daima alternatifler belirlemektedirler. Hızlı ve ekonomik servis için çaba göstermektedirler. Yasal olan her ürün için gönderim yapılabilmektedir. Yük taşımacılığı haricinde numune kargo, hediye kargo gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Gönderilecek ürün bir kilo veya yüklü miktarlarda bile olsa en uygun fiyatları alabilmek mümkündür. Evrak taşımacılığı da bir başka verilen hizmettir. Ticari amaçla veya bireysel amaçla olması önemli değildir. Yurt dışına hizmet veren kargo firmaları daima çözüm odaklıdır. Ayrıca evrak çıkışlarının sağlanabilmesi için proforma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Hava konşimentosu sayesinde evrak çıkışları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca gümrük takibine de tutulmaz. Çünkü tüm dünya ülkelerinde bulunan kargo acente firmaları, takiplerini anlaşmalı oldukları hava yollarının kendi sistemleri üzerinden yapmaktadırlar. Yurt dışı kargo firmalarının verdikleri hizmetler; ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune taşımacılığı, paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı gibi hizmetler vermektedirler. Yurtdışı kargo firmaları daima hızlı ve güvenilir taşımacılık ilkesini benimsemişlerdir. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışlarına da sahiptirler. Firma bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular. Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Türkiye'den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür. Firmamız Verdiği üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye’den tüm dünya ülkelerine için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dâhilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Yurtdışı kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

http://www.istanbulkargo.net/