Yurtdışı Paket Gönderimi

Yurtdışı paket gönderme uzmanlık isteyen bir hizmettir ve bu işlemlerde uzman olan personelimiz, bütün gönderilerin teslimatını güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yurtdışına gönderilecek paket ve kolilerin teslimatı, gerek kurum gerekse kişiler için güvenli bir şekilde sonuçlanmalıdır. Paketler hızlı bir şekilde teslim edilebilmektedir. Bunun için hava kargo taşımacılığı yöntemi uygulanmaktadır. Acil, ekspres ve normal gönderi seçenekleri arasında tercih yapılırken, bu hizmetlerin hepsinde belli bir fiyat farkı olmaktadır.

Yurtdışı Paket Gönderme

Yurtdışı Paket Gönderme

Yurtdışı paket gönderme uzmanlık isteyen bir hizmettir ve bu işlemlerde uzman olan personelimiz, bütün gönderilerin teslimatını güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yurtdışına gönderilecek paket ve kolilerin teslimatı, gerek kurum gerekse kişiler için güvenli bir şekilde sonuçlanmalıdır. Paketler hızlı bir şekilde teslim edilebilmektedir. Bunun için hava kargo taşımacılığı yöntemi uygulanmaktadır. Acil, ekspres ve normal gönderi seçenekleri arasında tercih yapılırken, bu hizmetlerin hepsinde belli bir fiyat farkı olmaktadır.

Firmamız paketleri yurt dışında adrese de teslim etmektedir. Paket gönderileri, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından hava alanına ve hava alanından adrese şeklinde yapılmaktadır. Tüm teslimat seçeneklerini güvenli bir şekilde sonuçlandıran firmamız, anlaşmalı olduğu yurtdışı acentelerle de teslimat hizmetlerinin aksamadan yapılmasını sağlamaktadır. Dünyanın hangi ülkesine olursa olsun firmamız, uzman personeli ve güçlü ağları ile paket teslimini havaalanı ya da adrese yapmaktadır. Özellikle yurtdışına yapılacak teslimatların mutlaka kurumsal nitelikte olan firmalarla yapılması önemlidir. Kurumsal firmalar, her tür paket gönderimini zamanında teslim etmektedir. Gönderilerin zamanında teslim edilmesi, özellikle belli günlerde gönderilen promosyon ürünlerinde çok önemli olmaktadır. Promosyon ürününün gününden sonra teslim edilmesinin herhangi bir önemi yoktur. Geç teslim edilen promosyon ürünü, hem firma hem de kargo şirketi için prestij kaybıdır. Ancak öncelikle promosyonu gönderen firma prestij kaybetmektedir. Böyle bir firma da sektöründe büyük kayıplara uğrayabilmektedir. Profesyonel anlamda hizmet veren firmamız, bu incelikleri bildiği için tüm gönderileri zamanında hatta mümkünse zamanından önce teslimini gerçekleştirmektedir. Hızlı teslimat önemli olmakla birlikte gönderinin sıfır zararla teslim edilmesi de önemlidir. Firmamız, teslimatı hem hızlı hem de zarar yaşanmadan yapmaktadır. Bunun yanı sıra şirketlerin numune gönderiminin de hızlı ve hatasız olarak yapılması gereklidir. Firmamız, her tür paket gönderisini özenli bir şekilde taşımakta ve kusursuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmektedir. Uzman personelimiz, kargoların sorunsuz bir şekilde dünyanın her noktasına ulaştırmaktadır.

Hızlı Teslimatlar Uçak Kargo İle Yapılır

Yurtdışı paket gönderimi hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekiyorsa öncelikle uçak kargo hizmeti tercih edilmelidir. Uçak kargo ile tüm koli ve paketleri uçak kargo ile hızlı bir şekilde teslim edilmekte, zaman kaybı yaşanmadan ve yapılan planlar sekteye uğramadan dünyanın hemen her ülkesine ulaştırılmaktadır. Ayrıca firmamızın uzman personelleri aracılığı ile gönderiler hasar görmeden ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

Ticari paket ya da kolilerin gümrük ve diğer işlemleri firmamız tarafından yapılmakta, gideceği adrese kadar itina ile taşınmaktadır. Firmamızın önceliği kusursuz müşteri memnuniyetidir ve bu ilke ile hizmetini sürdürmektedir. Yurtdışı paket teslimatı yapılmadan önce talebin hızlı bir şekilde karşılanması gereklidir. Kaliteli ve ekonomik çözüm sunulmasının yanı sıra personelin güler yüzlü olması da önemlidir. Ayrıca firmamız, şirketlere özel çözümler de sunmaktadır. Bu sayede de çok sayıda kuruluşun ihtiyaçlarına cevap veren firmamız, kuruluşlara faklı çözümler sunarak teslimatlarının hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Firmamız gerçek kişilere de aynı şekilde hizmet sunmaktadır. Bizim için toplu ya da tek paket gönderilmesinin hizmet kalitesi açısından bir farkı yoktur. Önemli olan müşteri memnuniyetidir ve firmamız bunu sağlamak için personeline sürekli olarak hizmet içi eğitim vermektedir. Bireysel talepleri de titizlikle değerlendiren firma personelimiz, en uygun çözümü sunmakta ve bireysel gönderiler de aynı titizlik içinde adreslerine teslim edilmektedir. Her paketin önemli olduğunun bilincinde olan firmamız, alış yerinden varış noktasına kadar tüm gönderilere aynı hassasiyeti göstermekte ve büyük bir özenle taşımaktadır. Uçak kargo hizmeti ile yurtdışı paket gönderi hizmeti, birden çok yabancı dil bilen personel tarafından gerçekleştirilmelidir.

Kargo Operatörüne Bilgi Verilmeli

Yurtdışı paket gönderimi yapılabilmesi için öncelikle kargo operatörüne kargo ile ilgili detaylı bilgi verilmelidir. Paketin boyutları ve ağırlığı tam olarak bilinmelidir. Kargo şirketi, bu bilgiler ışığında ücretlendirme yapmaktadır ancak kesin ücret bilgisi paket operasyon merkezine ulaştığında olmaktadır. Çünkü merkezde paketin ağırlığı ve ebadı net olarak hesaplanmaktadır.

Operatör kargonun kendi ağırlığına bakarken gönderinin ölçüleri ile hacim kilosunu da hesaplar. Kilogram ağırlıklarından hangisi daha ağır geliyorsa, gönderi o kilo üzerinden işlem görür. Gönderilerle ilgili teslimat önceli kesin bilgi verildiğinde de ödenecek olan ücretine kadar olacağı da nete yakın hesaplanabilmektedir. Gönderi ücretinin gönderici tarafından ödeneceği bilinmelidir. Bunun nedeni, hem bazı ülkelerdeki mevzuat, hem de alıcı ülkenin kullandığı para birimi nedeni ile kargo fiyatları arasındaki uçurumdur. Bu nedenle ücret göndericiden tahsil edilmektedir. Hem örneğin numune bazlı gönderimde kargo bedelinin alıcı tarafından karşılanması anormal bir durum yaratacaktır.

Ayrıca kargo taşımacılığı için standart bir fiyat yoktur. Fiyatlar ülkeden ülkeye değişkenlik göstermektedir. Ayrıca döviz kurunun da sabit olmaması, standart bir fiyatın oluşmasını engellemektedir. Bu nedenle en sağlıklı fiyat almak için kargonun gönderileceği zaman firma ile iletişime geçip fiyat öğrenmektir. Bu arada gönderilecek paketin içeriği ile ilgili tüm bilgilerin de verilmesi gereklidir. Paket, çıkış yapmadan önce kontrol edilmektedir. Ancak yine de teslimat öncesi içerikle ilgili bilgi verilmesi şarttır.

Paketler ayrıca ilgili ülkenin gümrük noktasında da incelenmektedir. Kargo ile taşınacak ürünlerin belli bir standardı vardır ve bu standardın dışında kalan ürünlerin teslimatı yasaktır. Özellikle yanıcı, patlayıcı ve parlayıcı maddelerin nakliyesi kesin olarak yasaklanmıştır. Bu tür ürünler, özel olarak tasarlanmış araçlar içinde karayolu ile taşınmaktadır. Bunların yanı sıra numune gönderilerinde de belli bir sınırlama vardır ve bu sınır 5 adetle çizilmiştir. 5 adetten fazla olan gönderilerin gümrüğe tabi oldukları bilinmelidir. Verilen bu rakamlar uluslar arası değerdir ve bu adetten fazlasının teslimatını gerçekleştireceklerini vaat eden yurtdışı kargo şirketlerine güvenilmemelidir.

Gümrük Mevzuatı Çok İyi Bilinmeli

Yurtdışı paket gönderimi yapılırken gümrük mevzuatının da iyi bilinmesi gereklidir. Bazı paketler gümrüğe tabi olurken bazı paketler gümrükten muaf olmaktadır. Firmamızın uzman personeli, bu ayrımı çok iyi bilmekte ve işlemleri buna göre gerçekleştirmektedir. Gümrük mevzuatı bilinmediğinde gönderilerin ilgili ülkede uzun süre beklemesi gibi bir durum ortaya çıkabilmektedir. Bu da olumsuz bir durumdur. Firmamızın deneyimli personelleri, tüm ülkelerin gümrük mevzuatlarına vakıf olmalarının ve birden fazla yabancı dil bilmelerinin avantajını kullanmakta ve böylece sorunsuz işlem yapılmasını sağlamaktadır.

Paket gönderileri hava yolu ile yapıldığında en güvenli ve en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Hava kargo, diğer kargo hizmetlerine göre çok daha güvenli ve çok daha kısa süreli olmaktadır. Özellikle acil gönderilerin hava kargo ile yapılması, zamandan tasarruf sağlamaktadır. Eğer paketin acil gönderilmesi gerekiyorsa bu durumda tek yol hava kargo hizmetinden yararlanmaktır.

Firmamız, bu konuda da en üst kalitede hizmet sunmakta ve acil gönderilerin kısa bir süre içinde ve üstelik sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirmektedir. Ancak havayolu kargo taşımacılığının diğer taşımacılıklara göre biraz daha maliyetli olduğu bilinmelidir. Özel bir taşıma grubuna dahil olan hava yolu kargo taşımacılığı hizmeti, profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir.

Yurt dışına gönderilen paketler hava yolu ile teslim edilecekse, uluslararası kargo şirketinin güvenilir hava yolu şirketi ile anlaşmalı olması gereklidir. Firmamız, güvenilir hava yolu şirketleri ile yaptığı anlaşmalar sonucunda tüm kargo, paket ve kolileri sorunsuz teslim etmektedir.

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır. Türkiye’den Yurt Dışına Kargo taşıması demek, insanın kişisel eşyalarının hızlı ve güvenilir bir şekilde belli bir yerden başka bir yere gönderimi demektir. Bu hizmetin asıl amacı, kısa bir zaman diliminde ve az maliyetle ulaştırılması gereken eşyaları başka bir yere taşımaktır. Kargonun kendi kelime anlamına bakıldığında ise yük anlamına gelmektedir. Kargo gönderimi yurt içi olabileceği gibi yurt dışına da yapılabilmektedir. Kısacası yurt içinden yurt içine, yurt dışından yurt dışına ve yurt dışından yurt içine gönderim yapabilmek için birçok seçenek vardır. Yurt dışına kargo taşımacılık yapan bir çok kargo firması bulunmaktadır. Tüm dünya ülkelerine olmak üzere bir çok seçenek vardır. İthalat ve ihracat servisleri de bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma seçeneklerine göre pahalı olarak bilinmesine rağmen son dönemlerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen taşımacılık sistemi olmuştur. Pahalılığına rağmen çok tercih edilmesinin en önemli sebebi alıcısına hızlı bir ulaşım hizmeti sağlamasıdır. Türkiye’den yollanan kargo taşımacılığının en önemli unsuru zaman faktörüdür. Alıcısına hızlı ulaşım sağlayan kargo şirketleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Yurtdışı kargo şirketleri uzun zamandan beri müşterilerine alternatif taşımacılık hizmetleri sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamakta hem de kendi ülkelerinin adından söz ettirerek ekonomilerine büyük katkılar sunmaktadır. Gönderimi yapılacak olan şeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat taşımacılığında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanında anlaşmalı hava yollarının fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kargo hizmeti sunan firmalar rekabet sağlamaktadır. Bu yüzden daimi bir hava yolu ile çalışmak ve uygun fiyatlar vermek firma açısından yararlı olacaktır. Firmalara uçak kargo talebi gönderdiğiniz zaman çok hızlı cevap alabilirsiniz. Müşteri hedef kitlesini mutlu etmek amacıyla çalışan firmalar daima tercih edilmişlerdir. Kazanma ilkesi ile çalışan firmalar daima alternatifler belirlemektedirler. Hızlı ve ekonomik servis için çaba göstermektedirler. Yasal olan her ürün için gönderim yapılabilmektedir. Yük taşımacılığı haricinde numune kargo, hediye kargo gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Gönderilecek ürün bir kilo veya yüklü miktarlarda bile olsa en uygun fiyatları alabilmek mümkündür. Evrak taşımacılığı da bir başka verilen hizmettir. Ticari amaçla veya bireysel amaçla olması önemli değildir. Yurt dışına hizmet veren kargo firmaları daima çözüm odaklıdır. Ayrıca evrak çıkışlarının sağlanabilmesi için proforma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Hava konşimentosu sayesinde evrak çıkışları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca gümrük takibine de tutulmaz. Çünkü tüm dünya ülkelerinde bulunan kargo acente firmaları, takiplerini anlaşmalı oldukları hava yollarının kendi sistemleri üzerinden yapmaktadırlar. Yurt dışı kargo firmalarının verdikleri hizmetler; ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune taşımacılığı, paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı gibi hizmetler vermektedirler. Yurtdışı kargo firmaları daima hızlı ve güvenilir taşımacılık ilkesini benimsemişlerdir. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışlarına da sahiptirler. Firma bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular. Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Türkiye'den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür. Firmamız Verdiği üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye’den tüm dünya ülkelerine için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dâhilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Yurtdışı kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

http://www.istanbulkargo.net/

Dini Sohbet İslami Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Türkiye Sohbet Sohbet Odaları Türk Chat Sohbet Sohbet Sohbet Et Türk Chat Sohbet İslami Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Mobil Chat Mynet Sohbet izmir escort kartal escort