Yurtdışına Nasıl Kargo Gönderebilirim?

Yurtdışına Nasıl Kargo Gönderebilirim?

YURTDIŞINA NASIL KARGO GÖNDEREBİLİRİM?

Bugünkü makalemizde ”yurt dışına nasıl kargo gönderebilirim‘ başlıklı, yurt dışı kargo müşterilerinin en çok merak ettiği durumlar, bu süreçte yaşanan tüm durumlar bütünü, yurt dışına kargo gönderme aşamaları, yurtdışı kargo gönderi prosedürleri, yurtdışı kargo için gereken belgeler gibi pek çok maddeyi açıkla dile getireceğiniz.

Öncelikle yurt dışı kargo gönderi seçenekleri hakkında bilgi verelim; Yurt dışına gönderi yaparken çok dikkatli şekilde gönderi paket ölçülerini almalısınız, bunun dışında kendi ağırlığını net bir şekilde vermelisiniz. Çünkü bir santimin ve bir gramın bile yurtdışı kargo ücretinde önemli ölçüde artış göstereceği kesinlikle bilinmelidir. Paket hazırlarken hazırladığınız pakette taşmalar kesinlikle olmamalıdır, güzel bir şekilde paketleme yapıp, kargo gönderi toplama yetkili birimine teslim etmelisiniz. Bilinmesi gereken bir diğer püf nokta ise hazırladığınız koli veya paket kesinlikle boş ve boşluk bırakılmamalıdır, çünkü az önce belirttiğimiz gibi en ufak bir ölçü fazlalığı bile ücreti daha yüksek bir miktara getirmektedir. Anlattığımız bu bilgilerden çıkartacağınız sonuç; hem doğru ve net kargo bilgileri vereceksiniz, hemde hazırlayacağınız pakette hiç bir boşluk bırakmayacaksınız, bu anlattığımız hususlar tamamen sizin çıkarlarınız ve bütçenizin önemli ölçüde tasarruf etmesi içindir. Yurtdışı kargo şirketimiz paketleme konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir, kargo gönderi paketleme işlemleri için müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Deneyimli ve paketleme konusunda uzman yetkili arkadaşlarımız tüm gönderilerinizi güvenli bir şekilde paketleyerek, kırılmaması ve zarar görmemesi için büyük bir titizlikle bu işlemi yapmaktadır. Şirketimiz bünyesi dahilinde pek çok koli çeşidi bulunmaktadır, gönderinize en uygun koliyi seçip, o koli içerisinde en güzel paketlemeyi yapıp, işlem görmesi için depo yetkililerimizi teslim etmekteyiz. Kendisi paketleme yapan müşterilerimiz şunu bilmelidir ki; sağlam ve kaliteli paketleme yapılmayan koliler, her tarafından taşan ve açılacak şekilde paketlenmiş koliler işlem görmemektedir, bu tip paketleme yapılan gönderiler için firmamız yeniden paketleme uygulayarak, yurtdışı kargo ücretinizin üstüne bu maliyeti de eklemektedir. 

Şimdi yurtdışı kargo şirketi ile nasıl irtibata geçeceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Yurtdışı uçak kargo şirketine, hem telefon yoluyla hemde web sitesi üzerinde ki talep formları yardımıyla yurtdışı kargo şirketine ulaşabilir, tüm taleplerinizi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Yurtdışı kargo firmasının dahili olarak 5 tane hattı bulunmaktadır, arama yaptığınızda karşınıza ilk olarak datamızda ki bilgisayar operatör, tüm dahili numaralarını sıralayacak ve bildiğiniz her hangi bir dahili numarası varsa onu tuşlayabileceğinizi belirtecektir. Hafta içi 08:00 ile 20:00 arası hem telefon yoluyla hemde talep formları yardımıyla bize ulaşabilir, cumartesi günü 08:30 ile 19:00 ‘a kadar yine telefon ve talep formları yardımıyla şirketimize ulaşabilirsiniz. Pazar günleri resmi tatil günü olduğu için şirketimize ulaşamayabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri dışında şirketimize ulaşamayacağınızdan, her türlü talep ve sorularınız ertesi gün mesai saati başlangıcıyla yanıtlanacaktır. Mesai saatleri içinde şirketimiz ofisinde, sürekli eğitimlere tabi tutulan uzman ve deneyimli operatörler sizlere yardımcı olacaktır. Bu deneyimli operatörler, sizin çıkarlarınız doğrultusunda hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için, yurtdışı kargo hizmetini en profesyonel şekilde, en dip maliyetlerde, en hızlı teslimat süreleriyle sunmaktayız. 20 yılın üstünde bilgi, birikim, tecrübe, hız, güven, alt yapı, teknoloji sistemleri, takip sistemi, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet, kaliteli hizmet anlayışı, kurumsal ve bireysel kargolama gibi üst düzey olanaklarla her zaman sizin beğeninizi kazanmış güçlü bir firmayız. Hem Türkiye içinde, gerekse dünya çapında lider hava yolu kargo firması olabilmek için sağlam adımlar atarak, emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz. 

Bir diğer husus ise, gönderi yapılacak ülke ve şehir, ve de gönderi çıkış yapılacağı ülke ve şehirdir. Bu husus çok önemlidir, çünkü kargo fiyat ücretlendirme hesaplaması için en büyük etkenlerden biri bu husustur. Tüm dünya ülkeleri için değişen bir fiyat tarifesi mevcuttur, her ülke için belirlenmiş tek bir fiyat tarifesi yoktur. Yurtdışı kargo fiyatları, o günkü kur ve pek çok hava yolunu etkileyen durum ile değişkenlik göstermektedir. Bu durumu bir örnekle açıklamamız gerekirse, bugün İngiltere Londra adresine ve Azerbaycan Bakü adresine hazırlanmış birer hediyelik eşya ürünü gönderimi yapacaksınız, bu iki ülke için fiyatlar asla aynı olmayacaktır. İngiltere ülkesine gönderim yaptığınız ürün için ayrı bir fiyatlandırma ve Azerbaycan ülkesine gönderi yapacağınız ürün için farklı bir gönderi ücreti ortaya çıkacaktır. Firmamız tüm dünya ülkelerine gönderi hizmeti sunmakta olup, her ülke içerisinde bünyesi dahilinde geniş bir acente ağı bulunmaktadır. Bu acenteler yardımı vasıtasıyla yurt içinden gönderi yapılan ülkelerde ve yurt dışında ki ülkelerden yurt içine gönderi yapılacak kargoları merkez ofisimize yada yurt dışında ki ülke adresine teslim etmektedir. Firmamızın bu özelliği sizin zamanınıza zaman katmasının yanında, tüm gönderilerinizi sorunsuz ve sıkıntısız tam zamanında teslimatlara imza atmasıdır. Yurtdışı kargo fiyatı alabilmek için telefon yoluyla bizlere ulaşabilir yada talep formları yardımı ile çok kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

Bazı ülkelere gönderi yapabilmek için hem şirket olmanız gerekmekte, hemde gönderi yaptığınız karşı adresinde şirket olması şart koşulmuştur. Tüm dünya ülkeleri gümrük mevzuatları farklılık göstermekte, her ülkenin kendine has gümrük mevzuatları olmaktadır. Gümrük mevzuatlarına göre, gönderimi yasak ürünler asla o ülke gümrüğünden geçmemektedir. Bu konuya çok dikkat etmelisiniz, gönderi hakkında firmamız yetkililerine detaylı bilgi vermeniz halinde, operasyon yetkilimiz size gönderinin ilgili ülke gümrüğünde takılıp veya takılmayacağı hakkında bilgi verecektir. Türk Ticaret Kanunu yasalarınca yasaklı, yanıcı ve yakıcı hiç bir maddenin sorumluluğu kabul edilmez, bu tarz gönderiler firmamız tarafından ilgili ülkeye gönderimi yapılmaz. Aslında size bu konuda daha detaylı bilgi vermek istiyoruz; biz firma olarak her ülkeye, istediğiniz ürünü gönderebiliriz. Fakat gönderi yaptığımız ülkede takılır veya kalır, aslında bu bizim sorumluluğumuz değildir. Bizim sorumluluğumuz ilgili ülke hava limanına gönderiyi iletmektedir. Buraya kadar anlattığımız hususta anlayacağınız gibi, bizim işimiz ilgili ülke hava limanına kadardır, ama biz firma olarak böyle bir durumu etik bulmuyoruz, bunun için her müşterimize bu durumu en ince ayrıntısına kadar anlatmaktayız. Yani biz paranın peşinde koşan bir firma değiliz, tamamen müşteri memnuniyeti üzerine tüm gönderileri yapmaktayız. Bu durumdan anlayacağınız gibi firmamız ile yapacağınız her hangi bir gönderimi, ilgili ülke gümrüğüne takılıp veya takılmayacağını bizden açık bir yüreklilikle öğrenebilirsiniz. Firmamız bu konuda en kutsal hizmeti sizlere sağlamaktadır. Sizin memnuniyetiniz, bizim memnuniyetimizdir. Tüm müşterilerimize olan sadakatimiz bakımıyla bir kere bile gönderi yapan müşterimiz, bir sonra ki gönderisinde yine bizi seçmektedir. Bu da gösteriyor ki; firmamız sizlere en kaliteli hava yolu kargo hizmetlerini sunmaktadır. 

Yurtdışı kargo işlemleri, yurt içi ve şehir içi kargo işlemleri bakımında, daha yoğun bir işleme tabi tutulan kargo hizmetleridir. Yurt içinde bir noktadan diğer bir noktaya kargo göndermek çok basit bir işlemdir, çünkü ülke içinde olduğu için her hangi bir prosedüre tabi tutulmaz. Ama yurtdışı hava kargo hizmeti, çeşitli kontrollerden ve prosedürlerden geçen bir hizmettir. Yurt dışına uçakla kargo olarak; ithalat taşımacılığı, ihracat taşımacılığı ve numune bazlı gönderi çıkışları yapabilirsiniz. Yurtdışı ithalat taşımacılığı, yurt dışından ülkemize yollanan ve getirilen kargo gönderi çeşididir. Yurtdışı ihracat kargo taşımacılığı ise, yurt içinden yurt dışına gönderi yapılan kargoların hizmet bütünüdür. Numune bazlı kargo gönderimleri ve getirimleri, çok az sayıda gönderi yapılan kargo hizmetidir, bu hizmet için gerekli hususlar mevcuttur. Yurtdışına bir koli ürünü numune olarak göndermek istersek, bu işlem ihracat taşımacılığına girmektedir, çünkü numune demek bir kaç sayıda ürün gönderimi demektir. Haddinden fazla gönderi yapılan ürünler, ilgili ülke gümrüğünde ticari amaçlı gönderi durumuna sokulabilir, çünkü çok sayıda ürün varsa bunu ticari amaca dökerler ve ilgili ülke gümrük mevzuatlarıyla vergilendirilir. Her ülke gümrük mevzuatlarına göre değişen farklı vergilendirmeler doğabilir. Firmamız ilgili ülke gümrük mevzuatları hakkında geniş kapsamlı bir bilgiye sahip değildir, aslında bu konuda hiç bir kargo firması net bir bilgi veremez, çünkü tüm dünya ülkeleri gümrük mevzuatları farklılık gösterir. Firmamız kargo gönderilerinin gümrük işlemlerini yapmakta ve bu konuda size garantili hizmetler sunmaktadır. Gümrükleme hakkında daha detaylı bilgi ve sorularınız için hiç çekinmeden çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Gümrükleme birimimiz sizden gelecek talepler doğrultusunda, hızlı ve güvenli gümrük hizmetleri vermektedir. 

Yukarı da tüm maddelerde anlatığım yaptığımız gibi yurtdışı kargo süreci bazı prosedürler ve belgeler doğrultusunda olmaktadır. Sizin bu hizmeti daha iyi bir şekilde anlayıp kavramanız için ele aldığımız bu yazımız umuyoruz ki pek çok müşteri için olumlu yol gösterebilmiştir. Bir sonra ki yurtdışı kargo yazımızda görüşmek üzere. Yurtdışı kargo talepleri ve soruları için günün her saati şirketimizi arayabilirsiniz.

BİZİ SEÇTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply


Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır. Türkiye’den Yurt Dışına Kargo taşıması demek, insanın kişisel eşyalarının hızlı ve güvenilir bir şekilde belli bir yerden başka bir yere gönderimi demektir. Bu hizmetin asıl amacı, kısa bir zaman diliminde ve az maliyetle ulaştırılması gereken eşyaları başka bir yere taşımaktır. Kargonun kendi kelime anlamına bakıldığında ise yük anlamına gelmektedir. Kargo gönderimi yurt içi olabileceği gibi yurt dışına da yapılabilmektedir. Kısacası yurt içinden yurt içine, yurt dışından yurt dışına ve yurt dışından yurt içine gönderim yapabilmek için birçok seçenek vardır. Yurt dışına kargo taşımacılık yapan bir çok kargo firması bulunmaktadır. Tüm dünya ülkelerine olmak üzere bir çok seçenek vardır. İthalat ve ihracat servisleri de bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma seçeneklerine göre pahalı olarak bilinmesine rağmen son dönemlerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen taşımacılık sistemi olmuştur. Pahalılığına rağmen çok tercih edilmesinin en önemli sebebi alıcısına hızlı bir ulaşım hizmeti sağlamasıdır. Türkiye’den yollanan kargo taşımacılığının en önemli unsuru zaman faktörüdür. Alıcısına hızlı ulaşım sağlayan kargo şirketleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Yurtdışı kargo şirketleri uzun zamandan beri müşterilerine alternatif taşımacılık hizmetleri sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamakta hem de kendi ülkelerinin adından söz ettirerek ekonomilerine büyük katkılar sunmaktadır. Gönderimi yapılacak olan şeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat taşımacılığında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanında anlaşmalı hava yollarının fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kargo hizmeti sunan firmalar rekabet sağlamaktadır. Bu yüzden daimi bir hava yolu ile çalışmak ve uygun fiyatlar vermek firma açısından yararlı olacaktır. Firmalara uçak kargo talebi gönderdiğiniz zaman çok hızlı cevap alabilirsiniz. Müşteri hedef kitlesini mutlu etmek amacıyla çalışan firmalar daima tercih edilmişlerdir. Kazanma ilkesi ile çalışan firmalar daima alternatifler belirlemektedirler. Hızlı ve ekonomik servis için çaba göstermektedirler. Yasal olan her ürün için gönderim yapılabilmektedir. Yük taşımacılığı haricinde numune kargo, hediye kargo gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Gönderilecek ürün bir kilo veya yüklü miktarlarda bile olsa en uygun fiyatları alabilmek mümkündür. Evrak taşımacılığı da bir başka verilen hizmettir. Ticari amaçla veya bireysel amaçla olması önemli değildir. Yurt dışına hizmet veren kargo firmaları daima çözüm odaklıdır. Ayrıca evrak çıkışlarının sağlanabilmesi için proforma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Hava konşimentosu sayesinde evrak çıkışları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca gümrük takibine de tutulmaz. Çünkü tüm dünya ülkelerinde bulunan kargo acente firmaları, takiplerini anlaşmalı oldukları hava yollarının kendi sistemleri üzerinden yapmaktadırlar. Yurt dışı kargo firmalarının verdikleri hizmetler; ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune taşımacılığı, paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı gibi hizmetler vermektedirler. Yurtdışı kargo firmaları daima hızlı ve güvenilir taşımacılık ilkesini benimsemişlerdir. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışlarına da sahiptirler. Firma bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular. Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Türkiye'den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür. Firmamız Verdiği üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye’den tüm dünya ülkelerine için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dâhilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Yurtdışı kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

http://www.istanbulkargo.net/

Dini Sohbet İslami Sohbet Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Türkiye Sohbet Sohbet Odaları Türk Chat Sohbet Sohbet Sohbet Et Türk Chat Sohbet İslami Sohbet Sohbet Sohbet Sohbet Mobil Chat Mynet Sohbet izmir escort kartal escort