Almanya Uçak Kargo

Almanya Uçak Kargo

ALMANYA UÇAK KARGO

Almanya Kargo günümüzde profesyonel kargo gönderimi yapan sayılı kurumsal hava yolu şirketlerinden biridir. Yurt dışı ve uluslar arası evrak ve paket taşımacılığı hizmeti veren güzide firmamız, sizden gelen talepler doğrultusunda çalışma hayatına devam etmektedir.

Almanya‘dan Türkiye’ye ve Türkiye’den Almanya‘ya şerit gibi aktif köprü kuran firmamız, hızlı ve güvenli gönderi teslimatında uzmanlaşmış deneyim dolu bir şirkettir. Yurt içinde İstanbul şehrinde merkez ofisi konuşlanan hava kargo firmamız bütün süreci merkez ofisinde, uzman ve eğitimli yetkilileriyle gerçekleştirmektedir. Gün içerisinde yüzlerce müşteriye hizmet veren firmamız, hava yolu kargo taşıma şirketleri arasında markalaşmış lider bir şirket olmanın haklı olarak mutluluğunu yaşamaktadır. Firmamızı her türlü hava kargo ihtiyaçlarınızda hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Deneyim dolu profesyonel operatörlerimiz, tüm sorunlarınıza en etkili çözümleri sunmaktadır. Firmamız sektör içerisinde tüm alternatif hava yollarının fiyat tarife listesini elinde tutarak, siz değerli müşterilerimize en iyi servisi sunan konsol ile hizmet vermektedir. Her zaman müşteri memnuniyetini ve çıkarlarını ön planda tutan şirketimiz, sizlere en uygun hava kargo taşıma maliyetleri ve piyasada sunulabilecek en hızlı teslimat sürelerini vermeyi boynunun borcu bilmektedir. Hava yolu kargo taşıma hizmetinde, kargo bilgilerinin eksiksiz ve tam bir şekilde muhattab olunan yetkiliye aktarılması, en sağlıklı ve doğru bir kapsamda fiyatlandırma alma konusunda çok önemlidir. Yurt dışına taşınması yasak olmayan tüm gönderileri ilgili ülke destinasyonuna gönderebilirsiniz. 

Almanya Hava Kargo Evrak, paket, zarf, koli, ilaç, perde, halı, makina ve makina parçaları, tekstil ürünleri, mobilya ve ahşap eşyalar, hediyelik ürünler, zati eşya, telefon, ev eşyası, kitap gibi gönderileri bir noktadan diğer bir noktaya firmamız aracılığıyla göndermeniz halinde çok kazançlı çıkarsınız. Önemli ölçüde fiyattan tasarruf etmenin dışında, sorunsuz ve sıkıntısız, vaat edilen zamanda teslimatlara imza atmaktayız. Yurt dışında tüm dünya ülkelerinde yurdumuzun en önemli temsilcisi yurtdışı kargo şirketimizdir. Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte düzenlediğimiz uluslar arası kargo kampanyalarımızı incelemek için, ana sayfa üzerinde ki manşet haberler bölümümüze tıklayarak kampanya hizmetlerini görebilirsiniz. On bir ayın sultanı Ramazan ayına özel kampanyalı hizmetlerimiz, mübarek Ramazan ayının ilk günü ile başlamakta, son günü ile de son bulacaktır. Kesinlikle bu kampanyamızdan yararlanın. Hizmet talebinde bulunmak için hiç beklemeden çağrı merkezimizi arayınız. Uluslar arası hava kargo taşımacılık belgeleri ve tüm izinleri tam olan şirketimiz, piyasada tüm taşımacılık yer sağlayıcı belgeleri eksiksiz olan ender firmalardan biridir. Hafta içi 08:00 ile 20:00 arasında, Hafta sonları ise 09:00 ile 18:00 arasında hizmet vermektedir. Şirketimize telefon numaraları ve web sitemiz üzerinde ki talep formları vasıtasıyla günün her saati ulaşabilirsiniz.

Almanya Uçak Kargo, en hızlı kargo taşımacılık servisidir. Çok acil zaman hassasiyetli gönderiler için en uygun kargo nakliye hizmetidir. 2000 ‘li yılların başlarında, tamamen Türk sermayesi ile hizmet vermeye başlayan uçak kargo şirketimiz, çok kısa zamanda müşterilerine kaliteli hizmetler sunan lider kargo firması olmuştur. Bünyesinde 30 ‘dan fazla eleman barındıran şirketimiz, ülkemiz ve dünya ekonomisine can vermektedir.

Yurtdışı Kargo sektörü ilgili ülkelere önemli ölçüde döviz akışı sağlamaktadır, çünkü bu hizmet döviz kurları ile yürütülmektedir. Bazı servisler dolar bazında, bazı servisler ise euro bazında ücretlendirmeye tabi tutulur. Yurt içinden yurt dışına kargo gönderimi yapacak müşterilerimiz, İstanbul şehri dışında ise ilk önce gönderiyi her hangi bir yurt içi kargo taşıma şirketiyle İstanbul merkez ofisine göndermektedir. Tüm kargo gönderileri İstanbul merkez çıkışlıdır. Bütün operasyon ve süreç merkez merkez ofisten yürütülmektedir. Yurtdışı Kargo ücretleri her zaman gönderici tarafından ödenmektedir, karşı ödemeli hizmetler yurtdışı kargo servislerinde yoktur. 

YURTİÇİ UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Firmamız yurt içi uçak kargo servisleri de düzenlemektedir. Yine İstanbul merkezli olan bu hizmet çerçevesi içinde; Ankara, Adana, Antalya, İzmir, Bodrum, Muğla, Gaziantep, Van, Erzurum, Erzincan, Malatya, Bursa, Trabzon, Samsun, Şırnak, Batman, Diyarbakır, Hatay, Mersin, Kayseri, Konya gibi hava limanı bulunan şehirlerden İstanbul’a, İstanbul’dan hava alanı bulunan tüm şehirlere, mesafe uzaklığına göre 1 ile 4 saat arasında hızlı kargo teslimatları gerçekleşmektedir. Yurt içi hava kargo hizmeti almak isteyen müşteriler, tarifeli kargo uçaklarının kalkış saatinden 2 saat öncesinde gönderileri firmamıza teslim etmeleri gerekmektedir. Kargo uçağının kalkış yapmasına 1 saat kala tüm kargo kabul eden kapaklar kapatılmaktadır. Bu tarz sorunlar yaşamamak için uçak kalkış saatinden iki saat önce gönderiyi şirketimize teslim ediniz. Yurt içinde şehirler arası bu kadar hızlı taşımacılık hizmeti yoktur, her kargo firması bizim kadar hızlı  ve güvenli hava yolu taşımacılığı verememektedir. Yurt içi kargo taşıma hizmetleri arasında hava limanı bulunmayan illerimize mobil kargo hizmeti sunmaktayız. Mobil kargo hizmeti, gönderinin teslim edileceği şehre en yakın hava limanı bulunan şehre hızlı bir şekilde sevk edilmesiyle beraber, bu şehirde hava alanı kargo kabul memurlarımız tarafından karşılanmaktadır. Hava alanından karşılanan gönderi, araçlı kurye eşliğinde hızlı bir şekilde hava limanı bulunmayan şehrimize ulaştırılmaktadır. Biz hizmette sınır tanımıyoruz, tüm kargo taşımacılık ihtiyaçlarınıza etkili ve müşteri odaklı çözümler sunuyoruz. Yurt içi uçak kargo hizmeti, şehirler arası kargo gönderimi hizmeti veren birimler arasında en hızlı servis sağlayan taşıma birimidir, fakat diğer kargo taşıma birimlerinden daha yüksek bir ücretle işlem görmektedir.

Hava alanından hava alanına, hava alanında adrese, adresten hava alanına ve adresten adrese teslim yurtiçi hava kargo gönderi seçenekleri ile belirtilen adrese güvenle kargo teslimatları gerçekleştiririz. Yurt içi uçak kargo ile gönderi yapacağınız kargo fiyatlarını hesaplamak için müşteri temsilcimize, en-boy-yükseklik olarak ölçü bilgileri ve gönderinin kendi ağırlığını eksiksiz bir şekilde iletmeniz yetmektedir. Yurt içinde bu uçak kargo hizmetini başlatan ilk firma olarak rakiplerinden bir adım daha önüne geçmenin mutluluğunu sizlerle paylaşmaktayız. Gönderi yapacağınız kargoyu sağlam ve sıkı bir şekilde paketlemeniz gerekmektedir. Firmamız paketleme hususlarında hizmetler vermektedir.

YURTDIŞI UÇAK KARGO SÜRECİ

Dünyanın tüm ülkelerinde ki büyük metropol alanlarına adresten adrese hizmetimizle garanti güvenirlik elde edin, hizmetin tadını çıkartın. Yurt içi uçak kargo hizmeti almak için; kargonun teslim şeklini belirleyin, ardından ödeme türünü belirleyin, gönderi bilgilerini eksiksiz bir şekilde iletin ve an itibariyle yurt içi hava kargo hizmeti alın. Hava taşımacılığında uçaklarla inter model taşımacılığı gerçekleştirerek sektöründe devrim yaratan firmamız, şimdi kargoları mesafe aralığına göre 1 ile 3 saat içerisinde adresine ulaştırmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı gönderilerin de tonajlı atarlar yapan müşteriler, kargo hizmet politikamıza renk katar. Kargo taşımacılık hayatında sayısızca hava kargo operasyonları düzenleyen firmamız, her zaman tüm müşterilerine büyük bir güven vermektedir. Devir teknoloji devri, böyle olunca da hız kavramı çok önemli bir husustur, firmamız tüm hava kargo taşıma hizmetlerinde son sürat hız göstermektedir. Hiç bir zaman büyük yada küçük diye gönderileri ayırt etmeden, en değerlisi ve en değersizi aynı konumda göndericiden alıcıya büyük bir resmiyetle ulaştırılır. 

Gerek yurt içi uçak kargo hizmetlerinde, gerekse yurt dışı hava kargo hizmetlerinde tüm müşterileri tarafından beğeni toplayan firmamız, sunduğu kaliteli hizmetlerle her kesimden müşteriyi servislerine hayran bırakmıştır. Kısa sürede çok yaygınlaşan uçak kargo hizmetimizle her türlü kargo gönderimin de tanışabilirsiniz. Türkiye içerisinde yurt içi ve yurt dışı kargo hizmetleri artık çok sıklıkla kullanılmaktadır, şirketimize her gün onlarca talep maili ve yüzlerce telefon akışı gelmektedir. Her bünyemize ulaşan taleplerle en ince ayrıntısına kadar ilgilenip, en ucuz hava kargo taşıma maliyetleri çıkarıp, en hızlı servis süreleri ile tarafınıza kombine hizmet olarak sunuyoruz. 

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz operasyon detayları, tarafınıza cazip ve makul geldiği takdirde bize verdiğiniz direktifler doğrultusunda kayıt işlemi yapılır. Kayıt işlemleri yapıldıktan hemen sonra, operasyon merkezimizde ki uzman temsilcimiz toplama aracımıza talimat vererek, adresinizden gönderiyi çok hızlı bir şekilde isim ve imza karşılığı, ücretiyle beraber teslim alır. Adresinizden teslim alınan gönderi merkez depomuza getirilir. Merkez depomuza ulaşan gönderi ilk olarak kontrol aşamasına tabi tutulur. Kontrol aşamasında herhangi bir sorun ve sıkıntı görülmeyen gönderi, ilgili ülkeye çıkışı yapabilmesi için gerekli işlem ve belgeleri hazırlanır. Tüm çıkış belgeleri hazırlanan gönderi ilk çıkış yapacak tarifeli kargo uçağımıza sevk edilir. İlgili ülke hava limanına ulaşan gönderi, o ülkenin gümrük memurları tarafından incelenir, inceleme yapıldıktan sonra firma bünyemize dahil acente vasıtasıyla teslim alınır. Hiç bekletilmeden belirtmiş olduğunuz adrese güvenle teslimatı gerçekleştirilir. Alıcısına ulaştırılan gönderi teslimat bilgileri çok kısa süre içinde göndericiye iletilir. Yurt dışı uçak kargo süreci bu şekilde yürütülmektedir. Her türlü öneri, istek, şikayet ve sorularınız için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 

 

Share the Post

About the Author

Comments

Comments are closed.Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır. Türkiye’den Yurt Dışına Kargo taşıması demek, insanın kişisel eşyalarının hızlı ve güvenilir bir şekilde belli bir yerden başka bir yere gönderimi demektir. Bu hizmetin asıl amacı, kısa bir zaman diliminde ve az maliyetle ulaştırılması gereken eşyaları başka bir yere taşımaktır. Kargonun kendi kelime anlamına bakıldığında ise yük anlamına gelmektedir. Kargo gönderimi yurt içi olabileceği gibi yurt dışına da yapılabilmektedir. Kısacası yurt içinden yurt içine, yurt dışından yurt dışına ve yurt dışından yurt içine gönderim yapabilmek için birçok seçenek vardır. Yurt dışına kargo taşımacılık yapan bir çok kargo firması bulunmaktadır. Tüm dünya ülkelerine olmak üzere bir çok seçenek vardır. İthalat ve ihracat servisleri de bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma seçeneklerine göre pahalı olarak bilinmesine rağmen son dönemlerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen taşımacılık sistemi olmuştur. Pahalılığına rağmen çok tercih edilmesinin en önemli sebebi alıcısına hızlı bir ulaşım hizmeti sağlamasıdır. Türkiye’den yollanan kargo taşımacılığının en önemli unsuru zaman faktörüdür. Alıcısına hızlı ulaşım sağlayan kargo şirketleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Yurtdışı kargo şirketleri uzun zamandan beri müşterilerine alternatif taşımacılık hizmetleri sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamakta hem de kendi ülkelerinin adından söz ettirerek ekonomilerine büyük katkılar sunmaktadır. Gönderimi yapılacak olan şeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat taşımacılığında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanında anlaşmalı hava yollarının fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kargo hizmeti sunan firmalar rekabet sağlamaktadır. Bu yüzden daimi bir hava yolu ile çalışmak ve uygun fiyatlar vermek firma açısından yararlı olacaktır. Firmalara uçak kargo talebi gönderdiğiniz zaman çok hızlı cevap alabilirsiniz. Müşteri hedef kitlesini mutlu etmek amacıyla çalışan firmalar daima tercih edilmişlerdir. Kazanma ilkesi ile çalışan firmalar daima alternatifler belirlemektedirler. Hızlı ve ekonomik servis için çaba göstermektedirler. Yasal olan her ürün için gönderim yapılabilmektedir. Yük taşımacılığı haricinde numune kargo, hediye kargo gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Gönderilecek ürün bir kilo veya yüklü miktarlarda bile olsa en uygun fiyatları alabilmek mümkündür. Evrak taşımacılığı da bir başka verilen hizmettir. Ticari amaçla veya bireysel amaçla olması önemli değildir. Yurt dışına hizmet veren kargo firmaları daima çözüm odaklıdır. Ayrıca evrak çıkışlarının sağlanabilmesi için proforma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Hava konşimentosu sayesinde evrak çıkışları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca gümrük takibine de tutulmaz. Çünkü tüm dünya ülkelerinde bulunan kargo acente firmaları, takiplerini anlaşmalı oldukları hava yollarının kendi sistemleri üzerinden yapmaktadırlar. Yurt dışı kargo firmalarının verdikleri hizmetler; ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune taşımacılığı, paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı gibi hizmetler vermektedirler. Yurtdışı kargo firmaları daima hızlı ve güvenilir taşımacılık ilkesini benimsemişlerdir. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışlarına da sahiptirler. Firma bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular. Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Türkiye'den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür. Firmamız Verdiği üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye’den tüm dünya ülkelerine için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dâhilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Yurtdışı kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

http://www.istanbulkargo.net/

Sohbet | Chat