TÜRKMENİSTAN KARGO ŞİRKETİ

Türkmenistan Kargo her zaman ilaç gibi hava yolu kargo firmasıdır. Müşterilerine daima çözüm üretir, sorun ve sıkıntılı kargo gönderilerini bile, hızlı ve güvenli hizmet anlayışıyla göndericiden alıcıya güvenle ulaştırır. Biz firma olarak sorun değil, hep çözüm odaklı hizmetler üretiyoruz.

Türkmenistan Uçak Kargo

TÜRKMENİSTAN UÇAK KARGO

Türkmenistan Kargo her zaman ilaç gibi hava yolu kargo firmasıdır. Müşterilerine daima çözüm üretir, sorun ve sıkıntılı kargo gönderilerini bile, hızlı ve güvenli hizmet anlayışıyla göndericiden alıcıya güvenle ulaştırır. Biz firma olarak sorun değil, hep çözüm odaklı hizmetler üretiyoruz.

Türkmenistan Uçak Kargo hizmetini dileyen bireysel olarak, dileyen kurumsal olarak alabilmektedir. Türkmenistan hava yolu taşımacılığı, sizin çıkarlarınız doğrultusunda size en uygun maliyetleri ve en hızlı teslimat sürelerini tarafınıza sunmaktadır. Türkmenistan Kargo şirketinin merkez ofisi İstanbul Yeşilköy semtinde bulunmaktadır. Merkez ofis dışında, hem Avrupa yakasında hemde Anadolu yakasında şubelerimiz bulunmaktadır. Türkiye içerisinde pek çok şehirde de şubelerimiz bulunmaktadır. Türkiye içerisinde şubelerimiz bulunan şehirler sırasıyla şunlardır; Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Trabzon, Bodrum, Muğla, Dalaman, Eskişehir, Manisa, Balıkesir, İzmir, Sakarya, Uşak, Bursa, Sivas, Yozgat, Sinop, Rize, Samsun, Giresun, Erzurum, Erzincan, Elazığ, Van, Muş, Tunceli, Bingöl, Mersin, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Bitlis, Siirt, Şırnak, Hakkari gibi pek çok şehirlerimiz de bünyemize bağlı şubelerimiz mevcuttur. Bu şehirlerden Türkmenistan‘a yapılacak kargo gönderimleri öncelikle İstanbul merkez ofisimize gelmelidir, çünkü tüm kargo çıkışları İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır.

TÜRKMENİSTAN HAVAYOLU KARGO HİZMETİ

Türkmenistan Hava Kargo hizmeti ile Türkiye’den Türkmenistan‘a, Türkmenistan‘dan Türkiye’ye kargo gönderimi yapabilmeniz için, tüm gönderi bilgilerini eksiksiz bir şekilde tarafımıza sunmamız gerekmektedir. Kargo gönderi bilgileri şu şekilde sıralanmaktadır; Gönderi yapılacak çıkış ve varış ülkeleri, gönderinin net kendi ağırlığı, gönderi içeriği, gönderi adet sayısı, gönderi en-boy-yükseklik ölçü bilgileri, gönderi yapılacak tarih gibi bilgileri eksiksiz bir şekilde operasyon merkezimize ulaştırmanız halinde çok kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu bilgileri dilerseniz telefon yoluyla, dilerseniz web sayfamız üzerinde ki talep formları yardımıyla bilgileri şirketimize iletebilirsiniz. Merkez ofisimizde ki deneyimli Türkmenistan Kargo ekibimiz, her ay düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır. Sizlere daima daha iyi hizmet verebilmek için hem sürekli personelimizi eğitmekteyiz, hem teknolojiyi yakında izleyerek takip ediyoruz, hem alt yapımızı sürekli güçlendirerek en kaliteli hizmet servisini sunuyoruz. Türkiye – Türkmenistan ve Türkmenistan Türkiye arasında kurduğumuz kargo taşımacılık ağıyla sizlere en kapsamlı gönderi hizmetlerini vermekteyiz. Türkmenistan Kargo iletişim stratejileri geliştirip, bu hizmeti sizlerin hayal gücü, beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda çözümlemektedir.

 Türkmenistan Uçak Kargo firması için hiç bir gönderi sınıfı yoktur, küçük yada büyük diye ayırt edilmeden her türlü taşınabilir gönderi firmamız güvencesiyle taşınmaktadır. Hiç bir zaman gönderi ayrımı yapmayan uzman firmamız için tüm gönderiler aynı eş değeri görür ve size tüm kolaylıklar sağlanır.

 Türkmenistan Kargo hayatın her köşesinde size yardımcı olabilmektedir. Yurt dışında ki sevdiklerinize, yurt dışında bulunan müşterilerinize sürekli ürün veya hediye gönderebilirsiniz. Türkmenistan Kargo şirketimiz hiç bir aracı firma kullanmadan kendi imkan ve alt yapısı ile sizin direk muhattabınız olur. Ve hiç bir zaman sizi başka birim ve şirketlerle muhattap ettirmez. Tüm kargo sürecini İstanbul merkez ofisinde yürütür.

TÜRKMENİSTAN ADRESTEN ADRESE KARGO SERVİSİ

Türkmenistan Kargo hem Türkiye içinde hem de Türkmenistan içerisinde toplama araçları ile kapı adresinizden gönderileri, isim ve imza karşılığı teslim alır. Bu alımlar her zaman ücretsiz ve firmamızın size sağladığı en büyük kolaylıkların başında gelmektedir. Türkmenistan ülkesi; kültürel yapısı, politik ve jeolojik konumu, dünya üzerinde ki önde gelen yapısı, başarılı bir devlet olması, gelişmiş hava alanları, hükümetin ve milletinin güçlü olması, ihracat ve ithalat taşımacıklarına önem veren yapısı ile diğer ülkelere parmak ısırtan güçlü bir yapısı vardır. Pek çok şehrinde hava limanları bulunması da ne kadar büyük bir ülke olduğunu ekonomik anlamda da ortaya koymaktadır. Türkmenistan Kargo tarafından sunulan TÜRKMENİSTAN UÇAKLA HAVA YOLU KARGO hizmetine güvenen tüm müşterilerimiz gönderilerini emin ellere teslim etmektedir. Firmamızın rekabetçi fiyat tarife politikası, transit anlamda sunulan en hızlı teslimat süreleri, deneyimli ve uzmanlaşmış personelinin sizinle ilgili olması, sorunsuz ve sıkıntısız yapılan kargo operasyonları, 7 gün 24 saat her arama yaptığınızda sizinle ilgilenen bir personelin bulunması, tüm ödemeleriniz de size sağlanan kolaylıklar, gönderinin an an durum teyidi ve gönderi hakkında bilgilendirilmesi gibi profesyonel anlamda kaliteli hizmet anlayışını misyonu olarak benimsemesi size kargo hizmetlerimizi cazip kılmaktadır.

TÜRKMENİSTAN KARGO BİR MARKADIR

Güvenli, hızlı, kaliteli, tüm süreçte bilgili ve ekonomik gönderiler deyince direk aklınıza Türkmenistan Kargo gelmektedir. Bu durumda sektörde nasıl bir yer aldığımızı ve sektöre nasıl yön verdiğimizi ortaya koymaktadır. Bir bakışla deyişle, firmamız her anlamda kalitesini belli eden bir hava yolu kargo şirketi olması en güzel yönlerden biridir. Türkmenistan ülkesinde dünyaca ünlü hava limanları bulunmaktadır, firmamız bu eşsiz güzellikte ki hava limanlarına kargo teslimatları gerçekleştirmektedir. Türkiye patentli en prestijli firmalardan biri olan kargo şirketimiz en önemli hizmet duraklarından biri olan Türkmenistan ülkesine ciddi hizmet yatırımları yapmıştır ve her geçen gün yapmaya da devam etmektedir. Açıkçası Türkiye – Türkmenistan arasında tamamen güven üzerine kurulu çok geniş bir köprü kurmayı başarmış bulunmaktayız. Tüm bu durum ve kolaylıkları sizlerin daima bizi seçmesi sayesinde yaptık. Sizlerle her geçen gün büyümekte ve markamızı bir dünya devi yapmakta emin adımlar atmaktayız.

 Türkmenistan Kargo olarak,  yukarıda paylaştığımız gibi tüm operasyon süreçleri metropol merkez ofisinde görevli uzmanlar tarafından büyük bir resmiyet çerçevesi ile yönetilir. Türkmenistan Kargo; en uygun az maliyetli fiyatlarla, yüksek güvenlikli ve son sürat kargo teslimatlarına imza atmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati temel ilkelerimizin başında gelmektedir. Türkmenistan Acil Kargo sektörde, yenilikçi ve vizyoner bakış açısı ile tüm müşterilerine yeni ufuklar sunmaktadır.

 Türkmenistan Kargo farklı yapısı ve mükemmel ötesi hizmet çözümleri ile sizden gelecek talepler doğrultusunda kargo servisleri düzenlemektedir. Siz sadece çağrı merkezini arayarak taleplerinizi iletiyorsunuz, geriye kalan tüm süreç ve hazırlanan belgeler ile deneyimli mobil personelimiz ilgilenmektedir. Yurtdışı kargo hizmetleri son derece önemli bir iş kolu olarak her geçen gün önemli ölçüde saygınlık kazanmaktadır. Türkmenistan Uçak Kargo fiyatlarını öğrenmek için web sayfamız üzerinden online fiyat öğrenme sayfamızı ziyaret ediniz. Hemen fiyat talebinizi şirketimize iletmek için hiç vakit kaybı yaşamadan kontak numaralarımızdan bize ulaşınız.

 Türkmenistan Kargo şirketi, Türk Ticaret Kanunu yasalarına aykırı, yanıcı ve yakıcı hiç bir gönderinin sorumluluğunu kabul etmez. Bu tür gönderi sahipleri lütfen bu hususa önemle dikkat etsin. Yasak ve yakıcı olmayan tüm gönderiler işleme tabi tutulur ve hemen gönderi kayıtı yapılır. Türkiye gümrük mevzuatları ve Türkmenistan gümrük mevzuatları aynı değildir, iki ülke arasında gümrük mevzuatları farklılık gösterebilir. Örnek vermemiz gerekirse; Türkiye’ye giriş yapan x bir gönderi, Türkmenistan ülkesine girişine izin verilmeye bilinir. Aynı şekilde tam tersi durumlarda karşılanılabilecek durumlardır. Bu konularda daima operasyon merkezimizle görüşüp, detaylı bilgi alınız.

 Türkmenistan Kargo ile; zarf, paket, döküman, fatura, dosya, yazı, ihale dosyası, kutu, koli, ürün, hediyelik eşya, zati eşya, kitap, oyuncak, elbise, sebze ve meyve, ilaç aşı ve serum, telefon, perde, halı, deri, ahşap mobilya, tekstil ürünleri, makina ve makina parçaları, numune gönderileri, evrak, masa, sandalye, mutfak ekipmanları, ev eşyaları, bitki ve bitkisel ürünler, matbaa ürünleri gibi pek çok ürün gönderimi yapabilirsiniz.

 Türkmenistan Kargo, sizin ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun hizmet servis seçenekleri ile yurtdışı uçak kargo hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayan bir hava yolu kargo firmasıdır. Gümrüklü ürünlerinizi, gümrüklendirme işlemlerinden sonra teslim edebilmekte, bu işlemler esnasında siz değerli müşterilerimize sonsuz destekler sunmaktayız. Piyasa da pek çok Türkmenistan Uçak Kargo firması mevcuttur, fakat bizim hizmet anlayışımız gibi ikinci bir firma bulmak gerçekten çok zordur.

 Türkmenistan Kargo ile tanıştıktan sonra sizlerde anlayacaksınız. Yurtdışı hava kargo gönderileri için her firmaya asla güvenilmez, lütfen bu konuda sık eleyip ince dokuyup, titizlikle seçimler yapmaya özen gösteriniz. Tabiki de her zaman seçiminiz Türkmenistan Kargo firması olsun, bizi seçin ki aklınız gönderinizde kalmasın.

TÜRKMENİSTAN YURTDIŞI HIZLI KURYE GÖNDERİMİ

Türkmenistan Hızlı Kargo firması ile tanıştıktan sonra anlayacaksınız ki; bir kargo firmasında bulunması gereken çok husus, durum, materyal, hizmet anlayışı ve prensipleri gibi daha sayamadığımız pek çok olanağı tek bir çatı altında görmek öncelikle bizim açımızdan, sonra sizin açınızdan çok önemli özelliklerine sahip olduğumuzu farkedeceksiniz. Türkmenistan‘da yaşayan gurbetçilerimiz ve pek çok bu ülkede ki Türk yatırımcılarımız devamlı olarak Türkmenistan‘dan Türkiye’ye, Türkiye’den Türkmenistan‘a kargo gönderimleri yapmakta olduğu için bu güzide ülkeye çok kapsamlı servis hizmetleri sunmaktayız. Gün içerisinde ve devamlı olarak çok kargo talebi aldığımız Türkmenistan ülkesine hem kendi firma potansiyelimiz alt yapısı ile sunduğumuz konsol, hemde alternatif hava yolu kargo firmalarından aldığımız fiyat tarifeleri ile size bu hizmeti en uygun bir şekilde sunarak, sizin de beğenisini kazanıyoruz. Türkmenistan Kargo ile hiç vakit kaybetmeden tanışabilir, merkez ofis ve şubelerimize uğrayarak bir çayımızı içebilirsiniz. Dilerseniz gönderiyi sizde teslim edebilirsiniz, fakat unutmayın ki; gönderi alımlarımız ücretsizdir, sizi bu zahmetten kurtarmak için böyle bir yıl izlemekteyiz. Türkmenistan Kargo şirketini seçen tüm müşteriler her zaman avantajlıdır ve tüm gönderimlerde bir adım öndedir.

Türkmenistan Express Kargo ve Türkmenistan Ekonomik Kargo seçeneklerinden gönderiye en uygun olanı ile güvenli teslimatları yapabilirsiniz. Express seçenek, hızlı ve acil gönderilmesi gereken kargolar için oluşturulmuş bir gönderi hizmetidir. Ekonomik gönderi seçeneği, en uygun maliyetlerle yapılan ucuz servisli hizmet türüdür. Şirketimiz Türkmenistan ülkesine 1 günde teslimatlar gerçekleştirir. Bugün talebinizi ileti, kargonuzu bize teslim ediyorsunuz, ertesi gün mesai saatleri içinde göndericiden alıcıya güvenle ulaştırıyoruz.

Türkmenistan şehirlerinin başında gelen; Aşkabat ve Türkmenbaşı gibi gelişmiş hava alanlarına sorunsuz Türkmenistan Uçak Kargo hizmetleri vermekteyiz. Türkmenistan Kargo talepleri ve tüm sorularınız için lütfen çağrı merkezimizi arayınız. Siz kargo taleplerinizi iletiyorsunuz, biz gönderinize derman oluyoruz.

Share the Post

About the Author

Comments

No comment yet.

Leave a Reply


Bireysel ve Kurumsal hava kargo taşıma hizmetleri veren Yurtdışı Kargo şirketi ile Türkiye'den yurt dışında belirtmiş olduğunuz ülke ve şehre Ekonomik yada Express servis seçenekleri vasıtasıyla sorunsuz bir şekilde ilgili destinasyon adresine itina ile teslim edilmektedir. Uzak Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Güney Afrika, Asya, Avrupa kıtaları üzerinde yer alan tüm ülkelere kargo gönderimi yapabilirsiniz. İhracat taşımacılığı ve numune gönderimi servislerini tek bir noktadan profesyonel bir kapsamda deneyimli ekibimiz ile yapmaktayız. Her ülkenin kendine göre gümrük müşavirliği olmaktadır, bundan dolayı her ülkenin ayrı vergilendirme şekli doğar. İhracat taşıma talepleri tamamen resmi ve belgeli olarak yapılmaktadır. Numune gönderimi her zaman daha pahalı servisler olmuştur, ihracat taşıması daha uygun bir kargo taşıma hizmetidir. Bu konuda günün her saati hiç çekinmeden firmamız uzman yetkililerini arayarak en kapsamlı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Tüm yurt dışına gönderilen paket ve evraklar İstanbul merkez çıkışlı olmaktadır. Yurt içinde hangi şehirde olursanız olun, ilk önce gönderiyi İstanbul merkez ofisimize göndermeniz gerekmektedir. Merkez ofise ulaşan gönderiler an itibariyle işlem görerek, çıkış belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk kalkış yapacak olan kargo uçağına sevk edilir ve direk olarak ilgili hava alanına gönderilir. Tüm kargo işlerinizde en uygun fiyatlarla, en hızlı taşıma süreleri yakalamak ve bunu daimi olarak alabilmek için havacılık şirketimiz ile çalışabilirsiniz. Bir kez bile hizmetlerimizi denemeniz halinde, diğer firmalardan farkımızı gözlerinizde tespit edeceksiniz. Siz hiç yerinizden kalkmayın, sadece Yurtdışı Kargo ile iletişim kurun, tüm gönderi talepleri işlerinizle biz ilgilenelim. Her müşteri yurt dışına kargo gönderimi yaparken aradığı en önemli bir kaç özellik şunlardır; taşıma maliyeti uygun olmalı, en hızlı teslimat süreleri verilmeli ve sorunsuz bir şekilde belirtilen adrese teslim edilmeli, bu maddeler her bireyin veya şirketin taşımacılık yapan firmada bulmak istediği en doğal haklarıdır. Lakin piyasada yüzlerce yurt dışına kargo taşımacılığı yapan ufak, orta ve büyük ölçekli firmalar bulunmaktadır. Bazıları çok köklü, bazıları kaliteli, bazıları ile çalışmak bile istemeyeceğiniz şekildedir. Biz firma olarak tüm beklentilerinizi tek bir noktadan rahatlıkla yapabilmeniz adına 15 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilere hizmetler sunmaktan mutluluk duymaktayız. Şirketimizin Daimi Müşterisi Olun ve Avantajlardan Yararlanın! Yıllar içerisinde bizimle sürekli olarak çalışan firma ve markalar, potansiyelimizin farkında olup, bir sonra ki hava taşıma hizmetlerinde hep bizi seçmişlerdir. Sizlerde seçkin müşteriler arasında yer almak ve her zaman en ucuz taşıma ücretleri ve çok hızlı ulaştırma süreleri ile yanınızda olma garantisi veriyoruz. Hiç bir gönderiyi ufak, büyük, az ve çok kilolu, ağır, hafif, küçük ayırmaksızın aynı değer ve ilgiyi göstererek, Türkiye'den dilediğiniz ülkeye göndermeniz mümkündür. Hava yolu taşıma sektöründe şöyle bir bilindik durum söz konusudur; az kilolu gönderilerin maliyetleri çok, çok kilolu kargo ücretleri daha uygun olmaktadır. Buna şöyle bir izahta yapabiliriz, taşımacılıkta kilo arttıkça yakalayacağınız maliyetler daha uygun olmaktadır. Her hangi bir gönderi süreci hakkında geniş kapsamlı bilgi vermek gerekirse; firmamızı arayan müşterilere öncelikle yollayacağı paketin en, boy, yükseklik ölçüleri sorulmaktadır. Telefon yolu ile iletişim kurduğunuz uzman operatörümüz online yardımı ile sizlere destek vermektedir. Bu bilgiler alındıktan sonra; en x boy x yükseklik / 5000 rakamına bölünmesiyle gönderinin net hacim ağırlığı ortaya çıkmaktadır. Daha sonra terazi üzerinde net ağırlığı hesaplanır ve ardından hangi ağırlık daha fazla geliyorsa onun üzerinden işlem görmektedir. Hava yolu taşımalarında her zaman gönderi hesaplama bilgileri bu şekilde operasyon yapılmaktadır. Net ağırlık ortaya çıktıktan sonra o kilo üzerinden gideceği ülke ve şehre göre ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu işlem yapılırken gönderilecek ürünün teslimat süresi ortaya çıkmaktadır. Daha sonra belgeleri hazırlanan gönderi ilk kalkış yapacak olan firmamız bünyesi dahilinde hizmet sunan kargo uçağına sevk edilmektedir. Yurt dışı kargo hizmetinde karşı ödemeli gönderi asla yollanmaz. Çünkü tüm işlemler ve ödemeler çıkış yapacağı ülkede yapılacağı için, tüm ücretlendirme burada ödenmek zorundadır. Yoksa kargo ürün kabul edilmez. Lütfen bu konuda karşı ödemeli gönderi yapabilmek adına talepkar olmayınız. Ayrıca hava alanından hava limanına, adresten adrese, adresten hava alanına, hava alanından adrese gönderi seçenekleri ile uygulanmaktadır. Karşı ülkeye gönderilen ürünler her hangi bir ticari durum görülmesi taktirde, ilgili ülkenin gümrük müşaviri tarafından verilecek olan karar durumu ile akıbeti belli olmaktadır. Ya alıcıya ufak bir vergi çıkar, yada alınmaması gibi durumlarda imha edilmektedir. Yurt dışından Türkiye içine getirilmesi istenen kargolar, yurt içinden yurt dışına gönderi kadar uygun maliyetlerle yapılmamaktadır. Bu arada kargo gönderileri için verilen sürelere gümrük müşavirliği incelemesi dahil değildir. Bazen ilgili ülkelerde gümrük müşavirliğinin yoğun olması sebebiyle bir kaç gün aksama gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Bu konu kesinlikle firmamız ile alakalı bir sorun değildir. Çünkü her ülkeye mal girişinde ve çıkışında tüm kargolar gümrük aşamasından geçmeden, yetkili acenteye teslim edilmez. Bizi seçtiğiniz için teşekkürler. Yurt Dışına Kargo Yollarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Gönderi yapacağı firmanın profesyonelliğine ve hizmet kalitesine, uygun taşıma ücretlerine dikkat edilmelidir. Yurt dışı gönderilerin de belirli kriterler vardır. Gıda, makine, tekstil, numune, özel eşya, şahsi giyim gibi kargoların her birinin evrak çalışmaları farklıdır. Gıda numunesi gönderdiğiniz zaman, o gıdayı üreten firmanın gıda üretim sertifikası, sağlam ambalaj yapılması ve ona göre belge hazırlanması gerekmektedir. Yani bir kargoyu müşteriden alıp, ilgili ülkeye gönderip, gümrükte takılması, malzemenin zarar görmesi, alıcıya sağlıklı bir şekilde teslim edilmemesi gibi bunların hepsi ayrı ayrı problemdir. Bizim firma olarak ilkemiz; sağlam ambalaj, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve verilen süre içerisinde karşı tarafa malzemenin sorunsuz teslimatıdır. Bazı kargo firmaları gelen kayıtların hepsini alıp, normal kargo ile gönderir. Bu gümrükte takılır mı? Ambalajlaması iyi yapılmış mı? bakmazlar. Firma her zaman kazandığı parayı gözetmektedir. Her ülkenin kendine göre taşımacılık kuralları vardır. Mesela Rusya'ya ne gönderirseniz gönderin, alıcı ismine gitmez. Rusya'nın kuralı alıcının şirket olması, yani x ltd şti gibi normalde firmalar müşteriye bu bilgileri vermemektedir. Malı alır, karı cebine koyar Rusya'ya gönderir. Malın geri geleceği veya gümrükte takılacağını bilmektedir. Fakat işi kaçırmama adına, göndeririz efendim der ve gönderir. Giden mal ilgili ülkede takılır ve olan müşteriye olur. Hem kargo parasını kaybeder, hemde gönderiyi kaybeder. Gönderdiği firmaya dönüş yaptığı zaman, biz sizin paketinizi Rusya ülkesine gönderdik, kargonuz gümrükte takılmış, bizim yapabileceğimiz bir şey yok der ve kapatır. Kargoculuk İstanbul'dan Ankara'ya göndermek kadar basit değildir, yurt dışının ülkelerinin her birinin kargo kabul etmesi için gereken evraklar ve kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece gönderiler sıkıntısız kapsamda teslim edilir. Türkiye'nin yıllardır en kaliteli YURTDIŞI KARGO şirketi 2017 yılında da yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ayrıca şirketimize tüm sosyal medya mecraları üzerinden de ulaşabilmeniz mümkündür. İstanbul içinde istenilen adrese kargo teslimatı firmamızın hızlı yurtdışı kargo ekibi ile sorunsuz ulaştırılmaktadır. Türkiye’den Yurt Dışına Kargo taşıması demek, insanın kişisel eşyalarının hızlı ve güvenilir bir şekilde belli bir yerden başka bir yere gönderimi demektir. Bu hizmetin asıl amacı, kısa bir zaman diliminde ve az maliyetle ulaştırılması gereken eşyaları başka bir yere taşımaktır. Kargonun kendi kelime anlamına bakıldığında ise yük anlamına gelmektedir. Kargo gönderimi yurt içi olabileceği gibi yurt dışına da yapılabilmektedir. Kısacası yurt içinden yurt içine, yurt dışından yurt dışına ve yurt dışından yurt içine gönderim yapabilmek için birçok seçenek vardır. Yurt dışına kargo taşımacılık yapan bir çok kargo firması bulunmaktadır. Tüm dünya ülkelerine olmak üzere bir çok seçenek vardır. İthalat ve ihracat servisleri de bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma seçeneklerine göre pahalı olarak bilinmesine rağmen son dönemlerde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen taşımacılık sistemi olmuştur. Pahalılığına rağmen çok tercih edilmesinin en önemli sebebi alıcısına hızlı bir ulaşım hizmeti sağlamasıdır. Türkiye’den yollanan kargo taşımacılığının en önemli unsuru zaman faktörüdür. Alıcısına hızlı ulaşım sağlayan kargo şirketleri her zaman daha çok tercih edilmiştir. Yurtdışı kargo şirketleri uzun zamandan beri müşterilerine alternatif taşımacılık hizmetleri sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlamakta hem de kendi ülkelerinin adından söz ettirerek ekonomilerine büyük katkılar sunmaktadır. Gönderimi yapılacak olan şeye göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Ayrıca ithalat ve ihracat taşımacılığında da fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanında anlaşmalı hava yollarının fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kargo hizmeti sunan firmalar rekabet sağlamaktadır. Bu yüzden daimi bir hava yolu ile çalışmak ve uygun fiyatlar vermek firma açısından yararlı olacaktır. Firmalara uçak kargo talebi gönderdiğiniz zaman çok hızlı cevap alabilirsiniz. Müşteri hedef kitlesini mutlu etmek amacıyla çalışan firmalar daima tercih edilmişlerdir. Kazanma ilkesi ile çalışan firmalar daima alternatifler belirlemektedirler. Hızlı ve ekonomik servis için çaba göstermektedirler. Yasal olan her ürün için gönderim yapılabilmektedir. Yük taşımacılığı haricinde numune kargo, hediye kargo gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Gönderilecek ürün bir kilo veya yüklü miktarlarda bile olsa en uygun fiyatları alabilmek mümkündür. Evrak taşımacılığı da bir başka verilen hizmettir. Ticari amaçla veya bireysel amaçla olması önemli değildir. Yurt dışına hizmet veren kargo firmaları daima çözüm odaklıdır. Ayrıca evrak çıkışlarının sağlanabilmesi için proforma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Hava konşimentosu sayesinde evrak çıkışları çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca gümrük takibine de tutulmaz. Çünkü tüm dünya ülkelerinde bulunan kargo acente firmaları, takiplerini anlaşmalı oldukları hava yollarının kendi sistemleri üzerinden yapmaktadırlar. Yurt dışı kargo firmalarının verdikleri hizmetler; ihracat taşımacılığı, ithalat taşımacılığı, numune taşımacılığı, paket taşımacılığı, evrak taşımacılığı, kişisel eşya taşımacılığı gibi hizmetler vermektedirler. Yurtdışı kargo firmaları daima hızlı ve güvenilir taşımacılık ilkesini benimsemişlerdir. Ayrıca kaliteli hizmet anlayışlarına da sahiptirler. Firma bu evrak işini önemsediğinden dolayı kargo ile evrak gönderilmelerini kapıdan kapıya şeklinde yapar. Yapılan bu kapıdan kapıya hizmeti kurulmuş olan geniş ağ ile ve firmanın hizmet kalitesine güvendiği ortaklarıyla beraber işlerini üstün bir şekilde uygular. Ülkemiz geniş turizminden dolayı ziyarete gelen misafirler için firmamız yine çözüm ortağı halini almıştır. Türkiye'den gelen valizler tam adrese gönderilmesine önem gösterilir. Gönderimde ürün ağırlığı da önemlidir. Ülkelere göre değişkenlik gösteren tek konşimento ve proforma ile 100-150 kg arası çıkış sağlanır. Kargo 150kg üstünde ise ikinci konşimento ve proforma gönderilmesi mümkündür. Firmamız Verdiği üstün görev anlayışı ile beraber Türkiye’den tüm dünya ülkelerine için uluslararası boyutta hizmet veren bir firmadır. Çözüm ortakları dâhilinde ülkemize gelen kargolar hava yolları olarak ün kazanmış firmalar desteği ile beraber hizmetini sürdürmeye devam ediyor. Yurtdışı kargo gönderileri anlaşmalı hava yolları ile her gün düzenli bir biçimde ülke çıkışı mevcuttur. Firma ise yapmış olduğu uluslararası taşımacılık işinde Türk Hava Yolları başta olmak üzere sevkiyatlarını büyük bir özen ve güven içinde gerçekleştirir. Bununla beraber firma her gün yaptığı sevkiyattan dolayı zaman geçtikçe işini daha da büyütmüştür.

http://www.istanbulkargo.net/

Sohbet | Chat