”En iyi yurtdışı kargo hizmetleri burada”

Hakkımızda

Hakkımızda

11/23/2023

Yurtdışı Kargo şirketi olarak yaptığımız işe başlamamızın sebebi Türkiye orjinli bir dünya markası yaratmak ve yurt dışı hava kargo sektörünü yeniden tanımlayıp siz kullanıcılar için daha işlevsel ve avantajlı hale getirebilmektir. Kurumsal firmalar ve bireysel müşteriler adına diğer taşıyıcı havacılık firmalarıyla anlaşmalar yapıp, grup satın alma gücünden faydalanarak en uygun fiyatı sizlere veriyoruz. Bunun yanında gönderilerinizin takibini kolaylaştırıp sizlerin üzerindeki operasyonu biz omuzlarımıza alıyoruz.

Vizyonumuz

11/23/2023

Vizyon olarak; İnternet ve teknolojilerini en iyi şekilde kullanıp çözümler geliştirmek Ar-Ge yatırımı yapmak, yeni projeler gerçekleştirmek ve çalışanları ile birlikte büyümektir. Yurtdışı Kargo firmamız hava yolu taşımacılığı sektöründe süreçlere göre farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını en ekonomik yöntemlerle karşılamayı kendisine ilke edinmiştir. Kurumsal yurtdışı kargo şirketimiz kalite ve ekonomiyi bir arada sunarak müşterilerine katma değer sağlamaktadır.

Misyonumuz

11/23/2023

Kurduğumuz iş modelinde Yurtdışı Kargo siz müşteriler için müteahhit pozisyonunu üstlenerek gönderilerinizin en uygun fiyatlı ve en uygun firmayla istediğiniz destinasyona gitmesini sağlamaktadır. Şirketimizin misyonu; Tüm hava, kara, deniz yolları gibi kargo sektöründe yeni bir dönem başlatıp, uygun fiyat ve kaliteli gönderi hizmeti sunarak dünya markası olmaktır.

En İyi Hizmet

Sayısal İstatistikler

0 '
Proje Referansı
0
Ülke'de Hizmet
0
Ziyaretçi
0 +
Reklam Bütçesi

ZAMAN ÖNEMLİYSE HEMEN BİZİ ARAYIN!

Türkiye'nin En Kaliteli
Yurtdışı Uçak Kargo Firması

Yurtdışı Kargo firmamız hava yolu taşımacılığı sektöründe süreçlere göre farklılaşan müşteri ihtiyaçlarını en ekonomik yöntemlerle karşılamayı kendisine ilke edinmiştir.

En İyi Hizmet

Sektörde Yetkinliğimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

WordPress Uzmanlığı 100%
Elementor Uzmanlığı 100%
CSS Uzmanlığı 80%
HTML Uzmanlığı 70%
ShentaWp Ayar

Eğitim'de Son İndirim Fırsatı!

20% İndirim kuponunu kaçırmayın

Duyuru: Web sitemiz aktif edilmiştir

Hemen kapsamlı hizmetlerimizi inceleyin!